Siatkarze Legii pokonali SKS Hajnówka

W meczu 10. kolejki II ligi siatkarska Legia wygrała 3:1 z SKS Hajnówka. Mecz był emocjonujący, a punktem zwrotnym w spotkaniu było pojawienie się Jakuba Nieory - relacjonuje legiasiatka.pl.

Początek spotkania zdecydowanie przebiegał pod dyktando gości, którzy byli lepsi na zagrywce i w ataku. Po wejściu Jakuba Nieory legioniści ze stanu 7:12 doprowadzili do remisu 19:19. W końcówce gra toczyła się punkt za punkt, ale po błędzie przełożenia ręki na drugą stronę siatki pierwszego seta Legia wygrała do 24.

W drugim secie lepiej zaczęli goście i mimo że do Warszawy przyjechali bez swojego trenera i jedynie z dwójką rezerwowych, udało im się wyrównać stan meczu - wygrali partię do 17 - relacjonuje legiasiatka.pl.

W kolejnych dwóch setach goście choć próbowali, nie byli w stanie dogonić rozpędzonych warszawiaków. Legia wygrała cały mecz 3:1. W następnej kolejce zagra z Huraganem w Wołominie (13 grudnia).

MKS MDK Legia Warszawa - SKS Hajnówka 3:1 (26:24, 17:25, 25:20, 25:18)