Nabór do nowej sekcji Legii na Stegnach

Powstała niedawno sekcja łyżwiarstwa szybkiego w Legii ogłasza nabór dzieci w wieku 6-12 lat. Testy zaczną się w poniedziałek 15 września na torze na Stegnach.


Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego Legii powstała tydzień temu. To efekt podpisania przez stołeczny klub umowy z Fundacją Łyżwiarstwa i Sportów Wrotkarskich Legia. Nowa legiijna sekcja ogłosiła nabór dzieci w wieku 6-12 lat.

Testy dla wszystkich chętnych rozpoczną się w poniedziałek 15 września i potrwają do piątku. Trenerzy będą czekać na chętnych na torze Stegny (ul. Inspektowa 1) w godz. 17-19.

- Na naborze przedstawimy szczegóły dotyczące działania sekcji oraz przeprowadzimy krótkie testy sprawnościowe. W kolejnym tygodniu będą zajęcia próbne dla zawodników, a od października ruszamy z regularnym szkoleniem - mówi serwisowi legia.com jeden z trenerów sekcji Sławomir Chmura, olimpijczyk z Vancouver.

Sekcja będzie prowadziła też zajęcia dla rolkarzy, jednym z instruktorów jest Bartosz Pisarek, pierwszy w kraju trener wrotkarstwa szybkiego.