Wysokie zwycięstwo koszykarzy Legii w pierwszym meczu play-off [ZDJĘCIA]

Koszykarze Legii Warszawa pokonali Astorię Bydgoszcz 87:70 w pierwszym meczu play-off pierwszej ligi koszykarzy. Drugie spotkanie
Na meczu obecny selekcjoner koszykarskiej reprezentacji Polski, Mike Taylor. Zobaczył on pewną i dobrą grę stołecznych koszykarzy, którzy już po pierwszej połowie prowadzili aż 23 punktami. Zawodnicy Piotra Bakuna zapaści dostali w trzeciej kwarcie, którą przegrali wysoko, bo aż 11 "oczkami". W ostatniej części gry znowu lepsi byli legioniści, którzy cały mecz wygrali ostatecznie 87:70.

W Legii najskuteczniejsi byli Mateusz Bierwagen (14 punktów) oraz Grzegorz Kukiełka (13 punktów). W Astorii najwięcej punktów rzucili Mikołaj Grod (18 punktów) i Piotr Robak (13 punktów).

Drugi mecz między Legią i Astorią rozegrany zostanie w niedzielę, także w warszawskiej hali na Bemowie. Początek meczu o godz. 20. Rywalizacja w tej fazie play-off toczy się do trzech zwycięstw.