Cezary Trybański: Czasami brakuje nam utrzymania koncentracji przez całe spotkanie

- Gramy lepiej niż na początku sezonu, ale nadal czegoś nam brakuje. Czasami utrzymania koncentracji przez całe spotkanie, co jest główną przyczyną straty punktów - mówi Cezary Trybański w rozmowie z serwisem SportoweFakty.pl.


W piątek koszykarze Legii przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec (75:78). Mecz był bardzo zacięty - żaden z zespołów nie prowadził różnicą wyższą niż pięciopunktową, w czwartej kwarcie dystans dzielący obie drużyny nie był większy niż trzy punkty.

- Gramy lepiej niż na początku sezonu, ale nadal czegoś nam brakuje. Czasami utrzymania koncentracji przez całe spotkanie, co jest główną przyczyną straty punktów - przyznaje Trybański.

- Teraz jesteśmy w czołówce tabeli I ligi, ale do odbudowy potęgi jeszcze daleka droga. Po sezonie zasadniczym chcemy być w pierwszej czwórce. Nie myślimy o awansie, ale w fazie play-off wszystko będzie możliwe - dodaje środkowy Legii.

Po 16 kolejkach drużyna Piotra Bakuna z bilansem 9-7 zajmuje piąte miejsce w tabeli. W sobotę podejmować będzie SKK Siedlce. Początek meczu na Torwarze o godz. 19.45.