Legia chce sprzedać Radovicia

PRZEGLĄD PRASY. Warszawski klub wyraził zgodę na odejście serbskiego pomocnika. - Zdaję sobie sprawę z tego, że zawiodłem i to bardzo - mówi zawodnik w rozmowie z"Przeglądem Sportowym". Według informacji gazety zainteresowany jest nim Partizan Belgrad.
Legia o kolejny rok przedłużyła kontrakt z Tomaszem Kiełbowiczem. Nie wiadomo, czy działacze z Łazienkowskiej zdecydują się na ten sam ruch w stosunku do Sebastiana Szałachowskiego i Bartłomieja Grzleka. Zielone światło na odejście dostał natomiast Radović.

Serb gra w Warszawie od 2006 roku. Kupiony za kwotę 650 tysięcy euro jest jednym z najdroższych transferów stołecznego klubu. Wcześniej był zawodnikiem Partizana Belgrad, do którego po czterech latach może powrócić.

Jak donosi "Przegląd Sportowy" Radović otrzymał już zgodę na transfer i od razu jego osobą zainteresowali się Serbowie. Legia chciałaby odzyskać kwotę, którą za niego zapłaciła , ale Partizana nie stać na taki wydatek. Możliwe jest więc wypożyczenie piłkarza.

Sam Radović chyba pogodził się już z tym, że opuści Warszawę. - Zdaję sobie sprawę, że zawiodłem i to bardzo. Nie wiem z czego to wynikało, nie potrafię wytłumaczyć. Może zmiana otoczenia rzeczywiście by mi pomogła - powiedział gazecie zrezygnowany Serb.

Legia blisko pozyskania zawodnika w miejsce za Radovicia