Sport.pl

Fatalna passa Legii. Białas: Będziemy walczyć

PRZEGLĄD PRASY. Kibicowanie Legii Warszawa robi się ostatnio misją dla osób lubiących zadawać sobie ból - czytamy w ?Polska The Times?. Mimo trzech porażek z rzędu zespół Stefana Białasa wciąż walczy o europejskie puchary.
Ekstraklasa.tv: Skrót meczu Polonia - Legia - wideo »

W ostatnich trzech meczach piłkarze Legii nie zdobyli ani bramki, ani punktów. - Myślałem, że zrehabilitujemy się za mecz z Wisłą. Nie udało się. Przegraliśmy trzeci mecz z rzędu. Przykre - podsumował po meczu Białas. Usprawiedliwienia szukał Tomasz Jarzębowski - Straciliśmy bramkę po frajersku, bo poloniści rozgrywali rzut rożny kilkukrotnie, aż w końcu udało im się wbić piłkę do siatki - tłumaczył.

Polonia nie wygrała jednak tego meczu przypadkowo. Mecz toczył się pod dyktando podopiecznych Bakero. - Polonia grała tak, jakby od pierwszego gwizdka sędziego wiedziała, że z Legią poradzi sobie bez większych problemów. (...) Piłkarze Stefana Białasa nie daliby wczoraj rady żadnej drużynie ekstraklasy. Ta drużyna rozpada się na naszych oczach - pisze "Polska The Times".

Legia zachowała jeszcze szansę na zajęcie trzeciego miejsca. Warunkiem jest porażka Ruchu Chorzów w Kielcach i zwycięstwo Legii z GKS-em w ostatnij kolejce. - Będziemy walczyć tymi zawodnikami, których mamy. Nie mogę ryzykować, bo nadal liczymy się w grze o Ligę Europejską - mówił Białas, pytany o możliwość wystawienia do gry młodych piłkarzy.

Więcej o: