Ekstraklasa. Wawrzyniak godzi się z Legią

PRZEGLĄD PRASY. Prezes Legii Leszek Miklas spotkał się z Jakubem Wawrzyniakiem. Klub doszedł do porozumienia z zawodnikiem, choć jeszcze niedawno wydawało się, że spór o wstrzymane wypłaty znajdzie swój finał w sądzie - czytamy w ?Przeglądzie Sportowym?
Przez całą rundę jesienną obrońca tylko trenował z Legią. Grać nie mógł z powodu dyskwalifikacji nałożonej jeszcze wtedy, gdy był zawodnikiem Panathinaikosu. A Legia nie chciała płacić pełnej sumy kontraktu piłkarzowi, który nie mógł grać.

Menedżer piłkarza wysłał do władz warszawskiego klubu wezwanie do zapłaty zaległej pensji. - Nie zapłacimy, więc pewnie sprawa trafi do sądu - mówił jeszcze kilka dni temu członek zarządu Legii Jarosław Ostrowski.

Okazuje się, że spór Wawrzyniaka z klubem zakończy się polubownie. W sobotę prezes Legii Leszek Miklas spotkał się z zawodnikiem. Obaj panowie doszli do wstępnego porozumienia.

- Rozmowa była bardzo miła. Szkoda, że wcześniej do niej nie doszło. Wyjaśniliśmy sobie wszystkie sporne kwestie, a tych ostatnio było dużo. Z mojej strony chcę jak najszybciej zakończyć tę sprawę. Zaplanowaliśmy z prezesem jeszcze jedno spotkanie, które odbędzie się w tym tygodniu. Do czasu zakończenia rozmów więcej nie mogę powiedzieć - powiedział Jakub Wawrzyniak.

Więcej o konflikcie Wawrzyniaka z Legią »