Legia odbiera piłkarzom tygodniówki

PRZEGLĄD PRASY. Dwóch piłkarzy warszawskiej Legii zostało ukaranych przez zarząd klubu za zachowanie podczas imprezy zorganizowanej po meczu z Jagiellonią Białystok. Trzeci zawodnik poprosił o odroczenie sprawy - pisze ?Przegląd Sportowy?.
Ekstraklasa.tv: Legia traci punkty w Gliwicach - wideo »

Maciej Gostomski, Kostiantyn Machnowskyj i Adrian Paluchowski według władz klubu zachowali się w sposób nieprofesjonalny. Dwaj pierwsi zostali ukarani zabraniem odpowiednio tygodniowej i dwutygodniowej pensji. Ostatni z winowajców poprosił o odroczenie i zarząd zajmie się jego sprawą dopiero w przyszły wtorek.

Prezes Legii Leszek Miklas oraz członkowie zarządu Jarosław Ostrowski i Marek Drabczyk wezwali piłkarzy na dywanik i prosili o wyjaśnienia na temat ich zachowania po meczu z Jagiellonią Białystok. Zespół Legii spotkał się wtedy na wspólnej imprezie.

Ukraiński bramkarz i napastnik nie powinni brać udziału w zabawie do późnych godzin nocnych, bo następnego dnia uczestniczyli w meczu Młodej Ekstraklasy. Gostomskiemu zarzucono z kolei zakłócanie ciszy nocnej.

Wcześniej wszystkich trzech piłkarzy finansowo ukarał trener Legii Jan Urban.

Ultimatum Leszka Miklasa: Legia musi wygrać wszystko »