Sport.pl

Lech - Legia. Zamieszanie po meczu. Vuković w tunelu łapie dziewczynę za ucho. "Ty frajerze!"

Emocje po hicie Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Lecha Poznań 2:1, nie opadły jeszcze na długo po końcowym gwizdku. Do oburzającej sytuacji doszło kilka minut po spotkaniu w stadionowym tunelu.
Legia wygrała z Lechem, zwycięską bramkę zdobywając w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Katem Kolejorza, podobnie jak jesienią, okazał się były zawodnik Lecha Kasper Hamalainen. Po trafieniu Fina na trybunach zrobiło się nerwowo, wściekli fani gospodarzy skandowali głośno: "Judasz, Judasz".

Złych emocji nie brakowało także na stadionowych korytarzach. Gdy asystent Jacka Magiery Aleksandar Vuković zmierzał do szatni swojego zespołu, młoda dziewczyna znajdująca się w tunelu krzyknęła do niego: "ty frajerze". Serb podszedł do kobiety, złapał ją za ucho i powiedział jedynie "ej, dziewczynko". Kiedy ponownie się oddalił, dziewczyna wskazała w jego stronę palcem i odkrzyknęła "grzeczniej". Tyle zarejestrowały kamery umieszczone w tym sektorze stadionu.Całą sytuację za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował rzecznik prasowy Lecha Poznań Łukasz Borowicz. - Zachowanie koleżanki nie na miejscu, ale było reakcją na kolejne chamskie zachowanie Vukovicia. Rozmawiałem po meczu z trenerem Jackiem Magierą, przeprosił.

Legia po 28. kolejce fazy zasadniczej zajmuje 2. miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do Jagiellonii Białystok. Lech jest czwarty, do stołecznego zespołu traci pięć "oczek".

Więcej o:
Komentarze (105)
Lech - Legia. Zamieszanie po meczu. Vuković w tunelu łapie dziewczynę za ucho. "Ty frajerze!"
Zaloguj się
 • taiczo

  Oceniono 15 razy 9

  Powinna gimbuska dziękować, że nie wyłapała zasłużonego plaskacza na morde.

 • mannoroth

  Oceniono 10 razy 6

  Zacznijcie zatrudniać ludzi, co chociaż liceum skończyli albo jakieś minimum kultury wynieśli. Odzywać się do członka sztabu per frajerze nie przystoi kibolom, a pracownik klubu, który legitymuje się zasadami fair play powinien wylecieć za takie słowa na pysk. Chyba, że ten "pysk" jest jakiemuś działaczowi bardzo potrzebny do szczęścia, bo innego uzasadnienia dla zatrudnienia takiej kmiotki nie widzę.

 • ritzy

  Oceniono 8 razy 6

  "Zachowanie koleżanki nie na miejscu,ale była reakcją na kolejne chamskie zachowanie Vukovica".

  Ale przecież on spokojnie koło niej przechodził, a ona go zaczepiła. Vuko jest w końcu II trenerem Legii, czyli gości w tym meczu, i organizatorzy, czyli Lech nie powinni wpuszczać chamskich małolat do tunelu, którym przechodzą zawodnicy i terenerzy.

  Znowu działacze Lech jakąś aferę wymyślają, zamiast przeprosić Vuko? Ekstraklasa S.A. powinna ukarać Lecha za takie zachowania i prowokacje.

 • jaklop49

  Oceniono 12 razy 6

  Gó...ara niegrzecznie zaczepiała, a potem domagała się grzeczności!

 • okoni

  Oceniono 5 razy 5

  Kulturę osobistą trzeba nabyć pokoleniowo, dziewczyna miała większe sanse bo w tej cześci kraju były te "lepsze" zabory, ale widocznie rodzina zamiast uczyć się co to widelec i toaleta, wolała jeść łapami i sr... za stodołą. Wypierdziana damulka powinna pasem przez tyłek dostać, tyle w temacie. Porażkę też trzeba umieć przyjąć.

 • gr_ub_y

  Oceniono 7 razy 5

  Reakcja zdecydowanie nieadekwatna do zaistniałej sytuacji.

  W podstawówce (tak, tak... były kiedyś takie szkoły) jak 50 lat temu kierowniczka szkoły wyciągnęła mnie za ucho z ławki i ciągnąc za to ucho wystawiła za drzwi z żądaniem natychmiastowego stawienia się rodziców, to do dzisiaj czuję to ucho. Odzywa się i alarmuje zanim zrobię jakąś głupotę.

  PS. W domu mamusia poprawiła, ciągnąć za drugie ucho. Dodam, że ze wstydu, za mój występek, jeszcze rok czasu robiła się czerwona na buzi, gdy widziała ową kierowniczkę w warzywniaku.

 • rychu_taxi_drajwer

  Oceniono 5 razy 5

  Nie ma to jak wyzwać kogoś od frajerów, a potem drzeć mordę "grzeczniej". Kobiety to jednak spie...ny ewolucyjne :D

 • cheshire

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Borowicz, Vuko nie zaczepiał tej smarkuli i jego reakcja na chamską odzywkę była zrozumiała a gó...ara nigdy nie powinna znaleźć się w takim miejscu jak strefa zero. Zbyt dużo tych gó...arzy pałęta się w miejscach gdzie nie powinno ich być.

 • keicam47

  Oceniono 9 razy 5

  Jeśli to normalne,że każde chamidło może być metr od schodzących do szatni gości,to proponuje w ramach rewanżu za to zdarzenie,podczas najbliższego meczu w Warszawie,zrobić trenerom Lecha ścieżkę zdrowia pośród bywalców żylety...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX