Ekstraklasa. Legia osłabiona przed meczem z Pogonią. Wypada jej filar obrony

Z naszych informacji wynika, że Jacek Magiera w sobotnim meczu z Pogonią nie będzie mógł skorzystać z Michała Pazdana. Reprezentant Polski ma problemy z mięśniem dwugłowym. Początek meczu Legia - Pogoń o 20.30. Transmisja w Canal+ Sport, relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.
Pazdan to podstawowy stoper nie tylko Legii, ale też reprezentacji Polski. W niedzielę 29-letni obrońca zagrał w eliminacjach do mistrzostw świata 2018 przeciwko Czarnogórze (2:1). Dwa dni później wrócił do klubu. Jeszcze wtedy nic nie wskazywało na to, by nie mógł wystąpić w kolejnym spotkaniu.

Ale nie wystąpi. Z naszych informacji wynika, że sztab Legii podjął taką decyzję w sobotę rano. Jest ona konsekwencją tego, że Pazdan po ostatnich zajęciach zgłosił drobne problemy z mięśniem dwugłowym.

W meczu z Pogonią powinien go zastąpić ktoś z dwójki: Jakub Rzeźniczak - Jakub Czerwiński. A obok zagrać Maciej Dąbrowski, który w ostatnich spotkaniach był najczęściej partnerem Pazdana w środku obrony.

Początek meczu Legia - Pogoń w sobotę o 20.30. Transmisja w Canal+ Sport, relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.