Legia nie przestanie trenować. Mistrz Polski pojedzie na mini-zgrupowanie do Sosnowca

W czasie przerwy na mecze reprezentacji Polski legioniści wyjadą na trzydniowe zgrupowanie do Sosnowca. Obóz zakończy spotkanie kontrolne z Zagłębiem - informuje Legia.com.
W najbliższy weekend Legię czeka mecz z Wisłą u siebie (niedziela, godz. 18), a w następny z Lechią Gdańsk na wyjeździe (19 marca, godz. 18). Potem ekstraklasę czeka dwutygodniowa przerwa na mecze reprezentacji.

Przerwa nie oznacza jednak, że piłkarze dostaną dużo wolnego. A bynajmniej nie legioniści, którzy w czwartek (23 marca) najpierw trenować będą w Warszawie, a następnie pojadą na mini-zgrupowanie do Sosnowca - czytamy na Legia.com.Zgrupowanie w Sosnowcu potrwa trzy dni. W piątek - 24 marca - sztab szkoleniowy zaplanował dwa treningi, a w sobotę o godz. 11, na stadionie Zagłębia, zaplanowany został mecz sparingowy z Zagłębiem (gospodarze przełożyli swój mecz ligowy z Górnikiem Zabrze).

Przypomnijmy, że od 2014 r. Zagłębie oficjalnie jest partnerskim klubem Legii.

***

Sosnowiec, czyli miasto, które kocha Legię. Co z tej miłości wynika?

Niektórzy kibice Zagłębia mówią, że mieszkają w najdalej wysuniętej na południe dzielnicy Warszawy. - "Fury" na warszawskich blachach tutaj nikt nie ruszy - uśmiecha się Marcin Jaroszewski, od dziecka kibic, a od 2013 r. też prezes sosnowieckiego klubu. CZYTAJ WIĘCEJ >>