Sport.pl

Ekstraklasa. Michał Kucharczyk odejdzie z Legii? Jest oferta

Michał Kucharczyk jeszcze w tym oknie transferowym może odejść z Legii Warszawa. Do klubu wpłynęła oferta z jednej ze wschodnich lig - poinformował portal Firsteleven.com. Całą sytuację na Twitterze skomentował Cezary Kucharski, menedżer Kucharczyka.
Legia Warszawa straciła w zimie sześciu piłkarzy. Do nowych klubów odeszli: Bartosz Bereszyński, , Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović, Steeven Langil, Stojan Vranjes i Konrad Michalak. O ile odejście trzech ostatnich nie powinno wpłynąć na jakość zespołu Jacka Magiery, o tyle pozostali piłkarze odgrywali ważną rolę w drużynie mistrza.

Do sprzedanych piłkarzy może dołączyć Michał Kucharzyk. 26-letni skrzydłowy ma ofertę z jednej ze wschodnich lig, a Cezary Kucharski, menedżer zawodnika potwierdził tę informację na Twitterze.

Portal Transfermarkt wycenia skrzydłowego Legii na 1,2 miliona euro, ale kwota, za którą mógłby odejść z Legii byłaby prawdopodobnie wyższa. Kontrakt Kucharczyka z Legią wygasa w czerwcu 2019 roku i zainteresowany klub musiałby przedstawić warszawskiemu klubowi atrakcyjną ofertę.

Michał Kucharczyk w Legii rozegrał 260 meczów, w których strzelił 50 goli i miał 45 asyst.Wielkie gwiazdy zmienią klub w ostatniej chwili? Koniec okna transferowego coraz bliżej!
Więcej o:
Komentarze (12)
Ekstraklasa. Michał Kucharczyk odejdzie z Legii? Jest oferta
Zaloguj się
 • kler-killer

  Oceniono 2 razy 2

  I to jest wzmocnienie! Paralityka niepełnosprytnego pozbyc się, to lepiej niz kupić Ronaldo! Brawo. Kotwica na plecy.

 • maly_obibok

  Oceniono 1 raz 1

  Brać każde siano jakie ktoś będzie chciał dać, całować ktosia po rąsiach i pozbywać się ''piłkarza'' zanim ktoś sie rozmyśli. I piszę to będąc kibicem najlepszego Kolejorza, bo obce jest mi szadenfreude i w ogóle nie cieszy mnie,że Kucharczyk w Legii gra.

 • gosford

  Oceniono 1 raz 1

  To w końcu słaby przereklamowany zawodnik. Czynił wiatr jak kiedyś Nowak.

 • scierplaminoga

  Oceniono 1 raz 1

  ale gdzie chce odejść na produkcje czy do budowlanki ?

 • mickad

  Oceniono 1 raz 1

  ślepi czy co????

 • bokaj

  Oceniono 1 raz 1

  przecież jeszcze nie prima aprilis!
  Kucharczyk? Milion euronów? jakieś jaja...

 • dreadmen

  0

  konflikt na gorze. ktoś chce szybko zebrać kasę. z jednej strony to dobra kasa za kucharczyka z drugiej jest juz nagy i kazashvili.

 • komentarzdranatyczny

  0

  Michał zostań! Gdzie Ci będzie lepiej....

 • ka-miller85

  0

  Wszyscy się tak nabijacie z Kucharczyka... a ile za Was wpłynęło ofert na 1,5 mln euro?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX