Trener Wolfsburga: Nic nie słyszałem o transferze Błaszczykowskiego do Legii

- Nic nie słyszałem o transferze Błaszczykowskiego do Legii. Kuba wciąż jest naszym zawodnikiem i wiążemy z nim plany na przyszłość - powiedział trener VfL Wolfsburg, Valerien Ismael.
O tym, że Błaszczykowski może zostać wypożyczony do Legii napisał w poniedziałek wieczorem serwis polsatsport.pl. W Legii nikt nie zaprzecza tym informacjom, ale jak to w takich wypadkach bywa, też nikt nie chce ich potwierdzić pod nazwiskiem.

- Z naszej strony powodzenie tego transferu oceniamy na 25 proc. Ale akurat w tym wypadku czas może działać na naszą korzyść. Jeśli 1 lutego Kuba nadal będzie w Wolfsburgu, to nasze szanse wzrosną do 60 proc. - słyszymy na Łazienkowskiej.

Odpowiedzialni za transfery Michał Żewłakow i Dominik Ebebenge, kontaktowali się już z Wolfsburgiem. Na Łazienkowskiej twierdzą jednak, że powodzenie tego transferu w dużej mierze zależy od samego Błaszczykowskiego.

Sprawie zaprzeczył jednak trener VfL Wolfsburg Valerien Ismael. - Nic nie słyszałem o transferze Błaszczykowskiego do Legii. Kuba wciąż jest naszym zawodnikiem i wiążemy z nim plany na przyszłość - powiedział szkoleniowiec na łamach "Kickera".

Pamiętacie ich? Na pewno! Byłe gwiazdy ekstraklasy do wzięcia za darmo