Transfery. Legia Warszawa szuka następcy Nemanji Nikolicia. Jest pierwszy kandydat

Trener Jacek Magiera przygląda się następcom Nemanji Nikolicia. Węgierski napastnik potwierdził, że w zimie odejdzie z Legii, a w jego miejsce mistrz Polski chce pozyskać innego bramkostrzelnego napastnika. Do Legii przymierzany jest Michal Duris, 28-letni Słowak, wyceniany na 1,75 miliona euro.
Legia Warszawa szuka następcy Nemanji Nikolicia. Węgierski napastnik, po ligowym spotkaniu z Piastem Gliwice, potwierdził, że w zimie przenosi się do nowego klubu. - Tak, odchodzę z Legii. Nie powiem, gdzie się przenoszę, za kilka dni wszystko będzie jasne. Wydaje mi się, że zostawiam po sobie dobry ślad - powiedział Nikolić w rozmowie z Legia.net.

Trener Jacek Magiera szuka więc następcy bramkostrzelnego napastnika. Jednym z kandydatów jest Michal Duris - poinformował portal "one.co.il" 28-latek jest zawodnikiem Viktorii Pilzno. W tym sezonie strzelił siedem goli, ale w poprzednim był wicekrólem strzelców w Czechach i zdobył 16 bramek. Portal "Transfermarkt" wycenia Słowaka na 1,75 miliona euro.

Nikolić na Łazienkowską trafił przed rozpoczęciem sezonu 2015/16 z Videotonu. W poprzednim sezonie napastnik w 55 meczach strzelił dla Legii 36 goli. Zdobył dublet, sięgnął po koronę króla strzelców ekstraklasy. W obecnych rozgrywkach reprezentant Węgier zdobył 16 bramek w 30 spotkaniach.

Losowania Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Langil już żałuje [MEMY]