Legia Warszawa. Nemanja Nikolić: To już postanowione: odchodzę z Legii

- Tak, odchodzę z Legii. Nie powiem, gdzie się przenoszę, za kilka dni wszystko będzie jasne. Wydaje mi się, że zostawiam po sobie dobry ślad - powiedział Nemanja Nikolić po meczu z Piastem Gliwice.
Dwa gole i asysta - to dorobek Nemanji Nikolicia z meczu z Piastem. Legia w niedzielę pokonała wicemistrza Polski aż 5:1. Reprezentant Węgier po meczu w Gliwicach wprost powiedział, że to jego ostatnie chwile na Łazienkowskiej.

- Tak, odchodzę z Legii. Nie powiem, gdzie się przenoszę, za kilka dni wszystko będzie jasne. Wydaje mi się, że zostawiam po sobie dobry ślad - przyznał Nikolić w rozmowie z Legia.Net. - Razem z chłopakami stworzyliśmy coś wielkiego. Będę grał na maksymalnym zaangażowaniu do samego końca. Jestem profesjonalistą. Chcę spróbować jednak czegoś nowego - dodał.

Legii do końca roku pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz. W niedzielę o 18 podejmie Górnika Łęczna.

Nikolić na Łazienkowską trafił przed rozpoczęciem sezonu 2015/16 z Videotonu. Po bardzo dobrym debiutanckim sezonie w Legii napastnikiem zainteresowało się wiele klubów i wydawało się, że transfer jest niemal przesądzony. Mimo, że latem Nikolicia chciało u siebie angielskie Hull City, to zawodnik został w Warszawie na rundę jesienną.

W poprzednim sezonie napastnik w 55 meczach strzelił dla Legii 36 goli. Zdobył dublet, sięgnął po koronę króla strzelców ekstraklasy. W obecnych rozgrywkach reprezentant Węgier zdobył 16 bramek w 30 spotkaniach.Legia pnie się w rankingu UEFA! Ale ta jesień paradoksalnie nie była dla niej dobra