Nemanja Nikolić: Rozważę każdą ofertę. Przyszedł czas na zmiany

- Uzgodniliśmy z klubem, że jeśli wpłynie oferta, która zadowoli obie strony, to odejdę. Myślę, że nadszedł czas na zmiany - powiedział Nemzetisport.hu napastnik Legii Warszawa Nemanja Nikolić.
Reprezentant Węgier na Łazienkowską trafił przed rozpoczęciem sezonu 2015/16 z Videotonu. Po bardzo dobrym debiutanckim sezonie w Legii napastnikiem zainteresowało się wiele klubów i wydawało się, że transfer jest niemal przesądzony. Mimo, że latem Nikolicia chciało u siebie angielskie Hull City, to zawodnik został w Warszawie na rundę jesienną.

- Będę szczery, uzgodniliśmy z klubem, że jeśli wpłynie oferta, która zadowoli obie strony, to odejdę. Myślę, że przyszedł czas na zmiany - powiedział Nikolić portalowi Nemzetisport.hu.

Już rok temu mówiło się, że Nikoliciem zainteresowane są kluby z Chin, w ostatnim czasie do gry wkroczyć miało amerykańskie Chicago Fire. - Z jednej strony wszystko zależy od perspektyw w danym klubie. W Ameryce jest ofensywny futbol, a to dobre dla napastnika. Z drugiej strony muszę rozważyć, co będzie najlepsze dla mojej rodziny. Kwestie materialne też będą miały znaczenie. Jedno jest pewne: rozważę ofertę z każdego miejsca i zastanowię się dobrze zanim podejmę decyzję - powiedział Nikolić.

W poprzednim sezonie napastnik w 55 meczach strzelił dla Legii 36 goli. Zdobył dublet, sięgnął po koronę króla strzelców ekstraklasy. W obecnych rozgrywkach reprezentant Węgier zdobył 14 bramek w 29 spotkaniach.Legia pnie się w rankingu UEFA! Ale ta jesień paradoksalnie nie była dla niej dobra