Legia nadal z Fortuną. Klub przedłużył umowę z głównym sponsorem

Zakłady bukmacherskie Fortuna przez kolejne trzy lata będą sponsorem głównym Legii Warszawa. Oznacza to, że logo firmy pozostanie na klubowych koszulkach meczowych przez cały czas trwania umowy.
- Przedłużenie umowy sponsorskiej to dla nas jeden z najważniejszych biznesowych momentów, bowiem dowodzi on nie tylko słuszności pierwotnej decyzji o podjęciu współpracy, lecz także pokazuje, że obie strony osiągają dzięki niej wymierne korzyści - mówi Jakub Szumielewicz, wiceprezes zarządu Legii.

Nowa umowa została podpisana na trzy lata i zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2017 r. Poprzedni kontrakt sponsorski pomiędzy Fortuną i Legią wszedł w życie 1 stycznia 2014 r. - Pamiętam, że gdy wówczas podpisywaliśmy umowę wyrażałem nadzieję, że współpraca przyczyni się do dynamicznego rozwoju biznesowego obu podmiotów oraz że z logotypem nowego sponsora na koszulkach sięgniemy po wspaniałe sukcesy.

- Pamiętam także, że przedstawiciele firmy "Fortuna zakłady bukmacherskie" wyrażali nadzieję, że dzięki naszej współpracy Legia awansuje do wymarzonej Ligi Mistrzów. To ogromna satysfakcja - spojrzeć za siebie i stwierdzić, że udało nam się to wszystko razem osiągnąć - mówi Szumielewicz

W ramach nowego kontraktu sponsorskiego logotyp Fortuny nadal będzie obecny na koszulkach meczowych Legii oraz w przestrzeni stadionu przy Łazienkowskiej 3, a także na materiałach informacyjnych i promocyjnych klubu.