"Patrz, wyglądają jak dzieci...". Cristiano Ronaldo podsłuchany w meczu z Legią

- Dawajcie chłopaki! Ważny jest początek, idziemy po zwycięstwo! - to słowa Cristiano Ronaldo, który przy okazji meczu z Legią, został podsłuchany przez stację Canal+. W kierunku gwiazdora Królewskich zostało skierowanych kilka kamer i mikrofonów, które koncentrowały się na nim przez cały mecz.
- Nie gadajmy, bo nas podsłuchują - rzucił Ronaldo w trakcie rozgrzewki na stadionie Legii. - Patrz, wyglądają jak dzieci - podśmiewał się też do Garetha Bale'a. Ale raczej nie z legionistów, tylko z tego, co zobaczył na stadionowych telebimach (przed meczem prezentowane na nich były m.in. skróty wtorkowych spotkań LM).

- Dawajcie chłopaki! Ważny jest początek, idziemy po zwycięstwo! - mobilizował drużynę CR7. Jeszcze wtedy był uśmiechnięty. Podczas meczu powodów do radości miał już jednak mniej. Znacznie mniej. Na twarzy gwiazdora Realu zobaczyć można było za to nerwy i frustrację.

- Sędzio, daj spokój - denerwował się Ronaldo, gdy sędzia nie odgwizdał faulu dla Realu. - Gareth, Gareth! - krzyczał do kolegi z drużyny, oczekując na podanie od niego. W tej sytuacji podania od Walijczyka się nie doczekał, w obu meczach z Legią nie doczekał się też goli. Dla Ronaldo polski klub jest dziesiątym w karierze, przeciwko któremu zagrał przynajmniej dwa razy i nie zdobył bramki.

Żarty i mobilizacja na rozgrzewce oraz frustracja i pretensje do sędziego w trakcie meczu - to wszystko zobaczyć można dzięki materiałowi stacji Canal+, która przy okazji meczu z Legią w Lidze Mistrzów, podsłuchała Ronaldo. W kierunku gwiazdora Królewskich zostało skierowanych kilka kamer i mikrofonów, które koncentrowały się na nim przez cały mecz. Zresztą zobaczcie sami:Legia zremisowała z Realem 3:3. To był fantastyczny mecz. Mistrzowie Polski przegrywali już 0:2, ale zdołali odwrócić losy i nawet wyjść na jednobramkowe prowadzenie. Niestety, nie udało im się go utrzymać, ale i tak zasłużyli na wielkie słowa uznania.

Jak on wygląda! Szef wszystkich szefów, czyli Cristiano Ronaldo przedłuża kontrakt z Realem