Legia - Real. Najmłodsi zawodnicy mistrza Polski obejrzą trening "Królewskich"

Dzieci ćwiczące w Legia Soccer Schools w całości obejrzą wtorkowy trening Realu Madryt przed środowym meczem z Legią w Lidze Mistrzów - poinformował "Przegląd Sportowy".
500 najmłodszych adeptów futbolu z Łazienkowskiej będzie miała możliwość obejrzenia z bliska m.in. Cristiano Ronaldo, Karima Benzemy czy Garetha Bale'a. Szefostwo Realu Madryt zgodziło się, by dzieci na co dzień ćwiczące przy Łazienkowskiej, w całości zobaczyły trening "Królewskich" na stadionie Legii. Dla mediów zajęcia drużyny prowadzonej przez Zinedine Zidane'a otwarte będą tylko przez pierwszy kwadrans.

Na pomysł wpadli szefowie mistrza Polski, jednak od początku zdawali sobie sprawę z tego, że trudno będzie o jego akceptację. W Realu uznano jednak, że nie ma nic złego w obecności dzieci na treningu pierwszego zespołu. Zwłaszcza, że z powodu kary nałożonej przez UEFA, środowy mecz odbędzie się przy zamkniętych trybunach.

Trening rozpocznie się o godz. 19, pół godziny wcześniej z dziennikarzami na konferencji prasowej spotkają się Zidane oraz Nacho Fernandez. Początek spotkania o godz. 20:45.

Legia - Real. Polscy kibice przywitali gwiazdy Realu. Tylko jedna rozdawała autografy [GALERIA]