Legia - Lech. Dziury w obronie Legii. Znamy składy na hit!

Bez pauzującego za kartki Bartosza Bereszyńskiego oraz niezdolnych do gry Michała Pazdana i Adama Hlouška. Jacek Magiera zmuszony był eksperymentalnie zestawić obronę mistrzów Polski na spotkanie z Lechem. Początek meczu o 20.30, transmisja w Canal+ Sport, relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.
- Czy w sobotę zobaczymy Michała Pazdana? Jest zdrowy. Trenował w środę i czwartek na pełnych obrotach. Ale decyzja o tym, czy zagra z Lechem, zapadnie w dniu meczu - oznajmił w piątek Jacek Magiera. Szkoleniowiec Legii dodał, że z drobnym urazem boryka się też Adam Hloušek. - Jego występ przeciwko Lechowi jest jednak możliwy.

Okazało się jednak, że nie jest. W meczu z Lechem na boisku zabraknie nie tylko Hlouška i Pazdana, ale też pauzującego za kartki Bartosza Bereszyńskiego. Do składu wraca za to napastnik Nemanja Nikolić, który we wtorek mecz z Realem Madryt (1:5) zaczął na ławce.

Skład Legii: Arkadiusz Malarz - Jakub Rzeźniczak, Maciej Dąbrowski, Jakub Czerwiński, Łukasz Broź - Tomasz Jodłowiec, Vadis Odjidja-Ofoe, Thibault Moulin - Guilherme, Nemanja Nikolić, Miroslav Radović.

Ławka rezerwowych: Radosław Cierzniak, Mateusz Wieteska, Michał Kopczyński, Michał Kucharczyk, Waleri Kazaiszwili, Kasper Hämäläinen, Aleksandar Prijović.

Skład Lecha: Matus Putnocky - Tomasz Kędziora, Lasse Nielsen, Jan Bednarek, Tamas Kadar - Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh - Maciej Makuszewski, Darko Jevtić, Szymon Pawłowski - Maciej Gajos

Ławka rezerwowych: Jasmin Burić, Maciej Wilusz, Paulus Arajuuri, Radosław Majewski, Dariusz Formella, Dawid Kownacki, Marcin Robak

Początek meczu Legia - Lech o 20.30, transmisja w Canal+ Sport, relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.Real Madryt modernizuje Santiago Bernabeu. Co za projekt! [ZDJĘCIA]