Real - Legia. Starcia kibiców Legii z policją pod stadionem Realu. Wstrząsające obrazki [WIDEO]

W okolicach Estadio Santiago Bernabeu w Madrycie przed meczem Ligi Mistrzów Real - Legia Warszawa doszło do starć polskich kibiców z lokalną policją.
Bijatyki zaczęły się około półtorej godziny przed meczem, podczas przemarszu kibiców Legii, eskortowanych przez policję, na stadion. Przemarsz od początku był niespokojny, według relacji świadków w stronę policjantów, ale i tych którzy filmowali ten pochód, leciały kosze na śmieci i butelki. W jednej z bocznych uliczek chuligani otoczyli i zaczęli atakować grupkę policjantów, a potem, już bardzo blisko stadionu, na ulicy Rafael Salgado, sytuacja stała się na tyle poważna, że w tłum kibiców wjechali policjanci na koniach. Słychać było wybuchy petard.

Z pięciu rannych kibiców jeden ma złamaną rękę, inny miał na głowie ranę wymagającą szycia. Rannych zostało też dwóch policjantów.

Gdy na ulicach trwały walki, garstka kibiców którzy zdążyli już zająć miejsca w sektorze przeznaczonym dla Legii ruszyła w stronę otaczających ich policjantów, ale do żadnych bijatyk nie doszło. Mecz przebiegał bez żadnych zakłóceń.

Dziennikarz hiszpańskiego "AS-a" umieścił wideo przedstawiające mundurowych obezwładniających kobietę i mężczyznę w koszulkach Legii.Ronaldo wrzucił zdjęcie swojego Lamborgini. I pojawiły się [MEMY]