Pogoń - Legia. Jacek Magiera: Jeszcze nie wiem, czy Michał Pazdan poleci z nami do Szczecina

- Każdy ma szansę zagrać w Szczecinie, ale Michał Pazdan jest w okresie rekonwalescencji, dopiero od dwóch dni trenuje normalnie z zespołem, dlatego na tę chwilę nie odpowiem czy zagra. Decyzja o tym, kto pojedzie do Szczecinam zapadnie po dzisiejszym treningu - powiedział w czwartek Jacek Magiera, dzień przed meczem Legii z Pogonią w Szczecinie.
- Nie powiem jak zagramy, bo nie chcę niczego podawać trenerowi Moskalowi na tacy. Analizowaliśmy przeciwnika, znamy mocne strony Pogoni i wiemy, gdzie mamy szukać swoich szans. Będziemy koncentrowali się jednak na swojej grze, na zaskakiwaniu rywala. Oczywiście doceniamy dyspozycję Pogoni - to, że jest groźna na swoim boisku - ale najbardziej zależy mi na tym, żebyśmy to my zaprezentowali się w Szczecinie z jak najlepszej strony - powiedział Magiera, który w czwartek po południu spotkał się z dziennikarzami na briefingu przed meczem z Pogonią.

Dla Legii piątkowy mecz w Szczecinie będzie pierwszym po dwutygodniowej przerwie na spotkania reprezentacji. - Nie mam jeszcze wszystkich kadrowiczów do swojej dyspozycji. Do klubu nie wrócił jeszcze Steeven Langil - mam nadzieję, że dotrze na dzisiejszy trening. Reszta dotarła na niego wczoraj [w środę]. Kontuzje, urazy? Większych nie ma, dajemy radę - przyznał Magiera.

- Każdy ma szansę zagrać w Szczecinie, ale Michał Pazdan jest w okresie rekonwalescencji, dopiero od dwóch dni trenuje normalnie z zespołem, dlatego na tę chwilę nie odpowiem czy zagra.. Decyzja o tym, kto pojedzie do Szczecina, zapadnie po dzisiejszym treningu - dodał szkoleniowiec.

PRZECZYTAJ TEŻ: Michał Pazdan podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa

Trzy dni po meczu z Pogonią legioniści polecą do Madrytu, gdzie we wtorek zmierzą się z Realem w Lidze Mistrzów. - Nie myślę o Realu, nie kalkuluję. Życie weryfikuje plany - są treningi, mecze, losowe sytuacje - dlatego myślimy o jutrze, nie o wtorku - stwierdził Magiera i po chwili dodał: - Mamy oczywiście pomysł na mecz z Realem, ale los płata figle, dlatego nie można trzymać się kurczowo jednego planu. Trzeba mieć rezerwowy, choćby na kartce pod ręką.

- Dla mnie każdy mecz, niezależnie do tego na jakim szczeblu się odbywa, jest świętem. Rozgrywki ekstraklasy są przepustką do europejskich pucharów, wyłącznie dobry wynik powoduje, że będziemy się liczyli, o jak najlepsze miejsce w tabeli. A wiadomo, jakie dla Legii jest najlepsze - zakończył Magiera.

Początek meczu Legii z Pogonią w piątek o godz. 20.30.Oto Matilde Rossi, zjawiskowa dziewczyna Łukasza Skorupskiego! [ZDJĘCIA]


Zdjęcie Lanki ADIDAS P ABSOLADO INSTINCT FG M17629 Zdjęcie Lanki adidas Messi 15.4 FXG AF4694 Zdjęcie Lanki adidas Messi 16.1 FG AQ3109
Lanki ADIDAS P ABSOLADO INS... Lanki adidas Messi 15.4 FXG... Lanki adidas Messi 16.1 FG ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info