Liga Mistrzów. Real na pustym stadionie

UEFA odrzuciła odwołanie Legii. Triumfator Ligi Mistrzów zagra w Warszawie dla pustych krzesełek. Legia zwróci pieniądze za 30 tys. biletów.
"Wiecie, co myślę? Że nawet Real słysząc w tunelu »Sen o Warszawie «, będzie pod wrażeniem" - napisał tuż po losowaniu na Twitterze bramkarz Legii Arkadiusz Malarz. Mistrz Polski wylosował ekscytujących rywali - Borussię Dortmund, Real i Sporting Lizbona.

Świętem nie był mecz z Borussią - Legia przegrała 0:6, kilkudziesięciu osiłków próbowało wedrzeć się do sektora niemieckich kibiców, gazem łzawiącym potraktowali ochroniarzy.

Dobrych wspomnień nie będziemy mieć też ze spotkania z Realem. UEFA ukarała niedostatki organizacyjne z meczu przeciw Dortmundowi. 2 listopada przy Łazienkowskiej zasiądą tylko dziennikarze, maksymalnie 200 VIP-ów, po 75 pracowników obu klubów, przedstawiciele UEFA. Od Legii słyszeliśmy, że jest szansa, aby otworzyć chociaż część trybun, ale wczoraj UEFA podtrzymała decyzję z 29 września. Legia została ukarana za odpalenie pirotechniki, rzucanie przedmiotów na murawę, złą organizację, blokowanie ciągów komunikacyjnych i za zakłócanie porządku.

- Czy klub odwoła się do Trybunału Arbitrażowego w Lozannie? Zorientujemy się po przeanalizowaniu dokumentów, ale szansa na skuteczne odwołanie jest praktycznie zerowa - mówił Seweryn Dmowski, dyrektor Legii ds. komunikacji. - Przepraszamy kibiców za tę sytuację. (...) Kibicom zwrócimy pieniądze za bilety. Jak dotąd ponad 100 osób zaangażowanych w burdy zostało ukaranych dwuletnimi zakazami stadionowymi. Deklarujemy, że po upływie terminu też nie zostaną wpuszczeni na stadion.

Z wnioskami Legia ma jednak kłopot. Nie ma roku bez meczu Legii z pustym stadionem w europejskich pucharach. Apollon (2013), Trabzonspor (2014), Ajax (2015), Real (2016).Największe hit Premier League. Liczba widzów, które je ogląda może cię zaskoczyć


Zdjęcie LANKI UMBRO TURBINA 80623U-440 Zdjęcie LANKI UMBRO GEO FLARE SHIELD HG 80824UCGY Zdjęcie Lanki UMBRO TURBINA 80412-YV2
LANKI UMBRO TURBINA 80623U-440 LANKI UMBRO GEO FLARE SHIEL... Lanki UMBRO TURBINA 80412-YV2
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info