Tak Legię widzą zagraniczne media: "Mogą namieszać. Kucharczyk największym zagrożeniem"

Legia Warszawa stanowi zagadkę zarówno dla większości swoich rywali w fazie grupowej Ligi Mistrzów, jak i zagranicznych dziennikarzy. Serwis Copa90 poddał jednak stołeczny zespół analizie i doszedł do ciekawych wniosków.
Mistrzowie Polski znaleźli się wśród sześciu potencjalnie najsłabszych uczestników rozgrywek, którzy zdaniem Copa90 mogą ostatecznie pokusić się o niespodzianki - w jednym szeregu z Łudogorcem Razgard, FK Rostów, Leicester City, Club Brugge i Dinamem Zagrzeb . Czego dowiedzieliśmy się o warszawskiej Legii?

- Droga polskiego klubu do Ligi Mistrzów była relatywnie komfortowa. Kluczowym zawodnikiem jest Nemanja Nikolić, który w zeszłym sezonie trafił do siatki 30 razy w 45 występach. Piłki dogrywać będzie mu klubowa gwiazda i ulubieniec kibiców, Michał Kucharczyk. To on będzie największym zagrożeniem - podaje serwis.

Jak widać, uznania wśród autorów analizy nie znalazł ani Michał Pazdan, mający za sobą rewelacyjne Euro 2016, ani kapitalnie broniący w eliminacjach Arkadiusz Malarz. Nominacja Michała Kucharczyka na najbardziej przebojowego zawodnika Legii również może budzić wątpliwości. Czego by jednak nie mówić, popularny serwis postrzega mistrzów Polski jako klub, który w nowym sezonie Ligi Mistrzów może namieszać. Oby redakcja Copa90 nie zmieniła zdania po środowym starciu legionistów z Borussią.

Początek spotkania Legia - Borussia już w środę o godz. 20.45. Relację na żywo z tego spotkania można będzie śledzić za pośrednictwem serwisu Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.Legia i Borussia to najlepsze ekipy kibicowskie w swoich krajch. Atmosfera na trybunach robi wrażenie i te oprawy! [ZDJĘCIA]


Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZAWA DOMOWA S86370 Zdjęcie Adidas Spodenki Legia Warszawa M S86374 Zdjęcie Adidas Spodenki meczowe Legia Warszawa M S86365
ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZ... Adidas Spodenki Legia Warsz... Adidas Spodenki meczowe Leg...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info