Legia przegrywa w Niecieczy. Besnik Hasi: To głupia porażka, nie zasłużyliśmy na nią

- Szkoda było przegrać ten mecz. Nie zasługiwaliśmy na to. Nieciecza zdobyła bramki po rzutach karnych, ale to my dominowaliśmy na boisku - powiedział Besnik Hasi po porażce 1:2 z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.
W pierwszej połowie błąd Jakuba Rzeźniczaka (zagranie ręką), w drugiej Jakuba Czerwińskiego (faul na Wojciechu Kędziorze). Legia po raz drugi grała w Niecieczy i po raz drugi przegrała. W poprzednim sezonie 0:3, teraz 1:2.

- Szkoda było przegrać ten mecz. Nie zasługiwaliśmy na to. Nieciecza zdobyła bramki po rzutach karnych, ale to my dominowaliśmy na boisku. To głupia porażka- powiedział Hasi po sobotnim spotkaniu.

- Rzeźniczak i Czerwiński? Para stoperów zrobiła swoje, nie mogę mieć do nich pretensji. Pierwszy karny był nieszczęśliwy. Przy drugim podjęliśmy ryzyko gry na 1:1 - tłumaczył Albańczyk.

I dalej wyjaśniał: - Przed meczem musieliśmy dokonać czterech zmian. W tygodniu, na treningu drużyna wyglądała dużo lepiej. Dziś mieliśmy wiele szans, dominowaliśmy, ale Pazdan był kontuzjowany, Bereszyński miał problemy, nie chciałem ryzykować. 

Legia w ekstraklasie zawodzi od początku sezonu. Jedynym pozytywem jest w zasadzie to, że po 21 latach znowu zagra w Lidze Mistrzów. Pierwszy mecz już w środę na Łazienkowskiej z Borussią Dortmund (godz. 20.45).Pazdan kontra Ronaldo, ale czy Real jest gotowy na Kucharczyka? [MEMY]