Sport.pl

Zbigniew Boniek nabijał się z Legii. Riposta Bogusława Leśnodorskiego? Świetna!

Kiedy prezes PZPN dowiedział się o możliwym powrocie Miroslava Radovicia do Legii, żartobliwie skomentował całą sytuację na swoim Twitterze. Na ripostę Bogusława Leśnodorskiego nie trzeba było długo czekać.
Legia po 21 latach wraca do Ligi Mistrzów. Dzięki awansowi do fazy grupowej i rozegraniu tam sześciu spotkań grupowych jej wpływy mogą sięgnąć nawet około 20 milionów euro. Znaczna część z tych pieniędzy pójdzie na budowę ośrodka dla Akademii (w Książenicach pod Grodziskiem Mazowieckim), ale część zostanie przeznaczona także na kolejne transfery. Blisko powrotu (po półtorarocznej przerwie) na Łazienkowską jest Miroslav Radović.

Wielu kibiców dość sceptycznie podchodzi do tematu powrotu Serba do Legii. Od złośliwego komentarza nie powstrzymał się także Zbigniew Boniek. Ale na ripostę Bogusława Leśnodorskiego nie trzeba było długo czekać.

Dyskusję na Twitterze rozpoczął dziennikarz Polsatu Mateusz Borek.

- Prezesie, dostałem przed chwilą info, że Radović klepnięty i wraca na Łazienkowską. Potwierdzi Pan? - napisał Borek.

- Jak Go jutro zobaczę u siebie w gabinecie to potwierdzę - odpisał mu prezes Legii.

Wtedy w ich dyskusję wtrącił się również Boniek.

- Żartujecie? - napisał prezes PZPN.

- Czy jak ja widzę Cionka (Thiago - red) w kadrze to też tak pytam? - odpowiedział mu Leśnodorski.Radović trafił do Legii w 2006 roku. Przez 9 lat gry w stołecznym klubie stał się jednym z kluczowych zawodników. Rozegrał 329 spotkań, w których zdobył 76 bramek. Sięgnął z Legią po dwa mistrzostwa Polski (2013, 2014) i cztery krajowe puchary (2008, 2011, 2012, 2013). Odszedł w styczniu 2015 roku tuż przed rewanżowym spotkaniem w Lidze Europy przeciwko Ajaxowi Amsterdam.

Legia odpadła, a część kibiców była niezadowolona z decyzji Radovicia o odejści do zespołu 2. ligi chińskiej - Hebei China Fotune. Po roku Radović wrócił do Europy, konkretnie do Olimpii Ljubliana, skąd latem trafił do Patrizana Belgrad. Teraz ma rozwiązać kontrakt z serbskim klubem i przenieść się do Legii.Zdjęcie Nike Koszulka piłkarska Striker III Jersey 520460-545 Zdjęcie Nike Koszulka piłkarska Park Derby Jersey 588413-692 Zdjęcie Nike Koszulka piłkarska Inter Mediolan Junior 659051-011
Nike Koszulka piłkarska Str... Nike Koszulka piłkarska Par... Nike Koszulka piłkarska Int...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (12)
Zbigniew Boniek nabijał się z Legii. Riposta Bogusława Leśnodorskiego? Świetna!
Zaloguj się
 • Kamil Kowalski

  0

  Mieczysłąwie, szeryfku, bubbo :
  Jesteście beznadziejni z tymi swoimi wpisami.
  Cionek jest leszczem, a nie stać Legii, bo już zagrał we Włoszech, gdyż ma dobrego managera
  A Legia czy wam się to podoba czy nie, radzi sobie świetnie i jest w LM.
  Zobaczcie, gdzie ssą inne polskie kluby.
  Dlaczego my polacy nie umiemy się z bniczego cieszyć, tylko narzekamy teraz że Legia miała za słabych przEciwników i że nic nie ugra w grupie.
  A jakie to ma znaczenie.
  Teraz jest pięknie, jesteśmy (Polska) w grupie LM

 • szeryfek23

  0

  Świetna riposta? Kto to pisze? Nastolatek?
  A Legii po prostu nie stać na Cionka i taka jest prawda.
  Radović? Tak, ruszajmy na Ligę Mistrzów z emerytami. A jeśli będą najlepsi w zespole to będzie świadczyło tylko o prezesie i jego wizji i zarządzaniu klubem.

 • mechajednorozec

  0

  Nie, nie świetna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX