Nemanja Nikolić zostanie w Legii? Hull rezygnuje z transferu!

Transfer reprezentanta Węgier do Premier League był na ostatniej prostej, ale Hull City zrezygnowało z napastnika Legii. Wszystko przez przekształcenia własnościowe w angielskim klubie - poinformował "Przegląd Sportowy".
Najlepszy strzelec poprzedniego sezonu ekstraklasy nie odejdzie do Hull City. Angielski klub oferował za reprezentanta Węgier 4,2 miliona euro, ale transakcja nie wypali. Anglicy zrezygnowali z transferu Nikolicia z powodu przekształceń własnościowych, które przechodzi trzecia drużyna w aktualnej tabeli Premier League.

Decyzja Hull nie oznacza jednak, że Nikolić na pewno zostanie przy Łazienkowskiej. 28-letnim napastnikiem interesuje się Olimpiakos Pireus, który już w eliminacjach pożegnał się z Ligą Mistrzów.

Napastnik Legii po meczu z Dundalk skomentował swoją przyszłość. - Chcę nacieszyć się awansem do Ligi Mistrzów! W najbliższych dniach porozmawiam z władzami klubu i wszystko się wyjaśni. Spekulacje pewnie będą, bo okno transferowe zamyka się za tydzień. Ale ja na razie o tym nie myślę - zakończył Węgier.

Legia w Lidze Mistrzów. Jest awans, ale i sporo żartów [MEMY]