Nemanja Nikolić odejdzie z Legii? O napastnika pyta klub z Premier League

We wtorek węgierskie media poinformowały, że najlepszego strzelca polskiej ekstraklasy chciałby mieć u siebie beniaminek angielskiej Premier League, Hull City.
Reprezentant Węgier w poprzednim sezonie strzelił 36 goli we wszystkich rozgrywkach. Zimą Nikolić otrzymał bardzo dobrą finansowo ofertę z Chin, ale nie był zainteresowany wyjazdem. 28-latek chciał zdobyć z Legią mistrzostwo i Puchar Polski. Jednocześnie zawodnik uzgodnił z klubem, że jeśli latem na Łazienkowską wpłynie zadowalająca obie strony oferta, to nikt problemów z wyjazdem robić mu nie będzie.

We wtorek węgierskie media poinformowały, że piłkarzem bardzo zainteresowane jest Hull City - beniaminek angielskiej ekstraklasy. Zdaniem tamtejszych dziennikarzy Nikolić miałby opuścić Legię po eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Według naszych informacji Anglicy rzeczywiście pytali o reprezentanta Węgier, jednak konkretów w tej sprawie nie było. Ostatni kontakt między Legią, a Hull miał miejsce w zeszłym tygodniu i od tamtej pory nikt na Łazienkowską oficjalnej oferty nie przysłał. Odejście Nikolicia z warszawskiego klubu jest prawdopodobne, ale na pewno nic nie jest jeszcze przesądzone.

W obecnym sezonie 28-letni napastnik strzelił pięć goli - cztery w eliminacjach LM, jednego w meczu Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze (2:3).