Jakub Kosecki nie trafił do bramki z DWÓCH metrów! Polak oszczędził Borussię Dortmund [WIDEO]

Jakub Kosecki mógł zacząć swoją drugą przygodę w Sandhausen od gola w sparingu z Borussią Dortmund, ale nie trafił do bramki z dwóch metrów w pierwszej minucie meczu. Były zawodnik Legii Warszawa musi poprawić swoją skuteczność.
Borussia Dortmund pokonała SV Sandhausen 3:0, ale nie ustrzegła się prostych błędów w defensywie. Jeden z nich mógł wykorzystać Jakub Kosecki, który w pierwszej minucie dostał doskonałe podanie z prawego skrzydła. Polak miał przed sobą pustą bramkę i... nie trafił do siatki z dwóch metrów.

Były zawodnik Legii swój strzał skwitował wymownym uśmiechem, a kibice żartowali, że 26-letni skrzydłowy ma zdecydowanie lepiej ułożoną fryzurę niż nogę. I trudno się z nimi nie zgodzić.

Kosecki spędził w Sandhausen cały poprzedni sezon, ale latem wrócił do Legii z rocznego wypożyczenia. W tym czasie zagrał w trzech spotkania, zaledwie raz znalazł się w podstawowym składzie. Besnik Hasi nie widział dla niego miejsca w drużynie i 26-latek zdecydował się kontynuować swoją karierę w Niemczech.