Kombinacje przed LM. Besnik Hasi miesza składem Legii na mecz z Górnikiem Łęczna

W porównaniu do środowego meczu z Górnikiem Zabrze Besnik Hasi dokonał ośmiu zmian. Na spotkanie z Górnikiem Łęczna do składu wrócił m.in. Michał Pazdan. Początek meczu o 18, transmisja w Canal+ Sport, relacja na żywo na Legia.sport.pl.
- Zrobię pewnie kilka zmian w składzie, ale jeśli nawet cztery dni później w Dublinie szansę dostaną ode mnie ci sami piłkarze, to nie widzę w tym problemu. Cztery dni to odpowiedni czas, żeby się zregenerować i być w pełni sił - stwierdził w piątek Besnik Hasi, który po środowej porażce z Górnikiem Zabrze 2:3 w Pucharze Polski skrytykowany został za to, że wystawił mocną jedenastkę.

Albańczyk krytykę przyjął, ale to nie znaczy, że się z nią zgodził. Wręcz przeciwnie, przyznał, że jego zamiarem jest wygrywać każdy mecz, dlatego nie zamierza korzystać z rezerw.

I Hasi faktycznie nie korzysta, a na pewno nie w tak dużym stopniu, jak robił to choćby wcześniej Henning Berg. Norweski trener potrafił wymienić całą jedenastkę, wpuszczając przy tym na boisko nieuformowaną młodzież.

Hasi też kombinuje ze składem, ale nie ryzykuje.Wielkich niespodzianek nie ma, bo Albańczyk nie sięga głęboko do rezerw, tylko stawia na sprawdzonych piłkarzy. Na mecz z Górnikiem Łęczna wystawił przynajmniej siedmiu (a być może nawet ośmiu), którzy za cztery dni powinni też zacząć mecz z FC Dundalk.

Skład Legii: Arkadiusz Malarz - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Michał Pazdan, Adam Hloušek - Kasper Hämäläinen, Michał Kopczyński, Thibault Moulin - Michał Kucharczyk, Aleksandar Prijović, Steeven Langil.

Ławka rezerwowych: Radosław Cierzniak, Vadis Odjidja-Ofoe, Tomasz Brzyski, Nemanja Nikolić, Tomasz Jodłowiec, Michaił Aleksandrow, Maciej Dąbrowski.

Początek spotkania z Górnikiem Łeczna o godz. 18. Transmisja w Canal+ Sport, relacja na żywo na Legia.sport.pl.