Dwa debiuty w barwach Legii. Besnik Hasi wystawia mocny skład na Puchar Polski

Obrońca Maciej Dąbrowski i pomocnik Vadis Odjidja Ofoe - to nowi piłkarze Legii, którzy w środowym meczu z Górnikiem Zabrze w 1/16 finału Pucharu Polski zadebiutują w zespole Besnika Hasiego. Początek spotkania o 20.30, transmisja w Polsacie Sport, relacja na żywo na Legia.sport.pl.
- Dla mnie każdy mecz jest ważny, dlatego do Zabrza zabieram niemal najsilniejszy skład - mówił dzień przed meczem Besnik Hasi.

Jak powiedział, tak zrobił. Nie zlekceważył Górnika. Wbrew słowom prezesa Bogusława Leśnodorskiego, który sugerował, że w obliczu walki o fazę grupową Ligi Mistrzów w Zabrzu powinny zagrać głębokie rezerwy, Hasi nie zdecydował się na taki ruch. Wystawił mocną jedenastkę. Znaleźli się w niej dwaj debiutanci: Dąbrowski i Odjidja Ofoe, którzy w ostatnich dniach wzmocnili zespół.

Skład Legii: Radosław Cierzniak - Igor Lewczuk, Jakub Rzeźniczak, Maciej Dąbrowski, Tomasz Brzyski - Vadis Odjidja Ofoe, Tomasz Jodłowiec, Kasper Hämäläinen - Michaił Aleksandrow, Nemanja Nikolić, Steeven Langil.

Ławka rezerwowych: Arkadiusz Malarz, Łukasz Broź, Michał Kopczyńki, Thibault Moulin, Michał Kucharczyk, Jarosław Niezgoda, Aleksandar Prijović.

Legia wygrała dwie ostatnie edycje PP. Jeśli 2 maja przyszłego roku po raz trzeci z rzędu będzie triumfować będzie na Stadionie Narodowym, wywalczy trofeum na własność. Początek meczu z Górnikiem o 20.30, transmisja w Polsacie Sport, relacja na żywo na Legia.sport.pl.

Zdjęcie Legia Warszawa shaker proteinowy Buchsteiner Zdjęcie Legia Warszawa szalik na mecz Legia herb 1916 9903 Zdjęcie Adidas Koszulka meczowa Legia Warszawa Pazdan
Legia Warszawa shaker prote... Legia Warszawa szalik na me... Adidas Koszulka meczowa Leg...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info