Nowi piłkarze Legii poza kadrą na mecz z Piastem Gliwice

Trzech zmian w składzie w składzie Legii Warszawa dokonał Besnik Hasi na ligowe starcie z Piastem Gliwice. Poza kadrą meczową znaleźli się nowi piłkarze mistrza Polski - Vadis Odjidja-Ofoe i Maciej Dąbrowski.
W porównaniu do spotkania w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko AS Trencin albański szkoleniowiec warszawiaków na niedzielny mecz z Piastem dokonał trzech zmian w wyjściowej jedenastce. Kontuzjowanego Bartosza Bereszyńskiego na prawej obronie zastąpi Łukasz Broź, w miejsce Tomasza Jodłowca Hasi zdecydował się wpuścić drugiego napastnika - Aleksandara Prijovicia. Steevena Langila na skrzydle zmieni Michaił Aleksandrow.

Poza kadrą meczową znaleźli się dwaj nowi piłkarze Legii. Odjidja-Ofoe i Dąbrowski przeciwko Piastowi nie zagrają z powodów proceduralnych. Początek spotkania przy Łazienkowskie o godz. 18. Relacja na żywo na Legia sport.pl.

Skład Legii: Malarz - Broź, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Aleksandrow, Kopczyński, Moulin, Kucharczyk - Nikolić, Prijović.

Rezerwowi: Cierzniak, Rzeźniczak, Brzyski, Vranjes, Jodłowiec, Langil, Hamalainen.

Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE MERCURIAL LITE SP0284 067 Zdjęcie Nike Ochraniacze piłkarskie Wrapt Shield SP0261-010 Zdjęcie Nike Ochraniacze piłkarskie Protegga Shield SP0255-407
NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... Nike Ochraniacze piłkarskie... Nike Ochraniacze piłkarskie...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info