Legia wzmacnia się przed ostatnią rundą eliminacji Ligi Mistrzów. Do piątku dwa transfery?

Vadis Odjidja-Ofoe i Maciej Dąbrowski najprawdopodobniej do piątku zostaną zawodnikami mistrza Polski.
O zainteresowaniu Legii oboma piłkarzami mówi się od kilku tygodni. Od kilkunastu dni wiadomo, że do Warszawy na pewno trafi Dąbrowski. Stołeczny klub zdecydował się zapłacić Zagłębiu Lubin klauzulę odstępnego wynoszącą 300 tys. euro. Zawodnik miał podpisać kontrakt z mistrzami Polski po III rundzie eliminacji Ligi Europy, w których udział bierze jeszcze drużyna Piotra Stokowca. 29-letni środkowy obrońca w piątek ma stawić się przy Łazienkowskiej, gdzie przejdzie testy medyczne i zwiąże się umową z nowym pracodawcą.

O tym, że tego samego dnia, a być może nawet wcześniej, do Legii może trafić ktoś jeszcze, w czwartek na Twitterze poinformował prezes Bogusław Leśnodorski.

O tym, że najprawdopodobniej będzie to Vadis Odjidja-Ofoe napisał, także na Twitterze, dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Adam Dawidziuk.

Odjidja-Ofoe jest dwukrotnym reprezentantem Belgii, do Norwich trafił dwa lata temu z FC Brugge za pięć mln euro. W poprzednim sezonie dla "Kanarków" rozegrał 10 meczów, w których zanotował dwie asysty. Nie pomógł jednak utrzymać zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej.