Sport.pl

Legia wzmacnia się przed ostatnią rundą eliminacji Ligi Mistrzów. Do piątku dwa transfery?

Vadis Odjidja-Ofoe i Maciej Dąbrowski najprawdopodobniej do piątku zostaną zawodnikami mistrza Polski.
O zainteresowaniu Legii oboma piłkarzami mówi się od kilku tygodni. Od kilkunastu dni wiadomo, że do Warszawy na pewno trafi Dąbrowski. Stołeczny klub zdecydował się zapłacić Zagłębiu Lubin klauzulę odstępnego wynoszącą 300 tys. euro. Zawodnik miał podpisać kontrakt z mistrzami Polski po III rundzie eliminacji Ligi Europy, w których udział bierze jeszcze drużyna Piotra Stokowca. 29-letni środkowy obrońca w piątek ma stawić się przy Łazienkowskiej, gdzie przejdzie testy medyczne i zwiąże się umową z nowym pracodawcą.

O tym, że tego samego dnia, a być może nawet wcześniej, do Legii może trafić ktoś jeszcze, w czwartek na Twitterze poinformował prezes Bogusław Leśnodorski.

O tym, że najprawdopodobniej będzie to Vadis Odjidja-Ofoe napisał, także na Twitterze, dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Adam Dawidziuk.

Odjidja-Ofoe jest dwukrotnym reprezentantem Belgii, do Norwich trafił dwa lata temu z FC Brugge za pięć mln euro. W poprzednim sezonie dla "Kanarków" rozegrał 10 meczów, w których zanotował dwie asysty. Nie pomógł jednak utrzymać zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej.Więcej o:
Komentarze (39)
Legia wzmacnia się przed ostatnią rundą eliminacji Ligi Mistrzów. Do piątku dwa transfery?
Zaloguj się
 • magoz44

  0

  So What MAtyla UEkem Acoz-Komorowscy COburG...4VIII2016 Data i NOkauT-Obliczenia 24lata Kotański Marek-koniec 4lata temu Bronisław Komorowski na Woodstock20lecie WŚP macie Jurka Owsiaka rzekł wam wtedy Kotański i jeszcze wiele rzeczy Uekem Acoz MAtyla Komorowscy CObuRg...Przejąłem Dobra i Tytuły Generała-Jenerała Franciszka Ksawerego Dąbrowskiego a Hymn już do mnie od 19marca2016 do mnie należy a Legia nie ma swojego Hymnu od stycznia2011też do mnie należy i dzięki mnie go nie macie...etc...Raz mam być w Berlin w ramach NATO jako Szef NATO na Europe Gen.Ingemar Mark Rao One Only Emperor Master Sun Stone Astec King New Wembley SHIwan TOzima Półkuli Południowej...składam ofierze wybory Prezydenckie w US SHIwanGton...etc...

 • the-voice-of-reason

  Oceniono 2 razy 0

  Nabytki Legii, nawet tylko te niedawne takie jak Vranjes, Trickovski, Duda, Aleksandrow czy Hamalainen, to transferowe niewypały. Już tylko to każe patrzeć na kolejnych przychodzących zawodników z rezerwą. Najwyższy czas dla Hasiego na wykazanie się, bo do tej pory narzekał, że nie ma kim grać i prosił o transfery.

 • bot23

  0

  @yosemitesam
  Przecież tu nie chodzi o to żeby coś wygrać, tylko żeby tam zagrać.

 • bukaj22

  Oceniono 1 raz -1

  Ten Ofoe to niezły gość w przeszło 200 meczach ustrzelił w karierze 20 parę bramek. Napadzior konkretny. :}

 • yosemitesam

  Oceniono 1 raz -1

  Być może wreszcie po 20 latach Polska będzie się cieszyć z udziału w LM. Pozostaje tylko pytanie: po co nam to? Żeby zebrać 6 razy sromotny wp***ol? Tam już nie będzie Trencinów czy innych Bośniakówtam się gra naprawdę wielką piłkę.

 • kibolbandyta

  Oceniono 3 razy -3

  The-Voice-of-my-ass chyba się zapłacze jeśli dojdzie do kolejnych dwóch transferów w Legii. Jak chłopiec to przeżyje? No jak? Przecież ta gwiazda twierdzi, że Legia sprowadza tylko szrot zagraniczny a na potwierdzenie swojej tezy ma... Dąbrowskiego.
  Ciekawe co napisze Voice of my Ass w momencie awansu Legii do LM. Przecież chłopak popełni harakiri zjadając paznokcie ze swoich stóp.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX