Ondrej Duda bliski odejścia z Legii. Po Słowaka zgłasza się klub z Serie A

Ondrej Duda jest bliski odejścia z Legii. Jak poinformował serwis Weszło.com Słowakiem bardzo poważnie zainteresowana jest włoska Fiorentina.
21-latek obecnie przebywa na urlopie po tym jak z reprezentacją Słowacji odpadł w 1/8 Euro 2016 po porażce 0:3 z Niemcami. Na Łazienkowską Duda ma wrócić w czwartek. Wiele wskazuje jednak na to, że piłkarz w rundzie jesiennej w Legii już nie zagra.

Jak poinformował serwis Weszło.com legionistą bardzo poważnie interesuje się piąty klub poprzedniego sezonu włoskiej Serie A - Fiorentina. Według portalu transfer jest na ostatniej prostej, a kwota transakcji (wraz z bonusami) miałaby wynieść około czterech-pięciu milionów euro. - W przyszłym tygodniu będzie wiadomo coś więcej - powiedział nam prezes mistrza Polski Bogusław Leśnodorski.

Duda na Łazienkowską trafił w lutym 2014 r. z MFK Koszyce za niewiele ponad 300 tys. euro. Przez 2,5 roku pobytu w Legii Słowak rozegrał 99 meczów w których strzelił 16 goli. Dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Polski i krajowy puchar. Przed rokiem 21-latek był bliski odejścia do Interu Mediolan, jednak oba kluby ostatecznie nie porozumiały się w kwestii odstępnego za piłkarza.