Legia wprowadza nową Kartę Kibica na stulecie klubu. A wraz z nią szereg korzyści

Ekskluzywna grafika, poszerzona funkcjonalność, program lojalnościowy z rozbudowanym systemem zniżek - Legia Warszawa wprowadza nową Kartę Kibica.
Od półtora roku mecze na Łazienkowskiej można oglądać bez Karty Kibica. Ułatwia to wstęp na stadion osobom, które chcą po raz pierwszy zobaczyć spotkanie mistrza Polski. W Legii dbają jednak też i o tych, którzy na meczach przy Łazienkowskiej się pojawiają lub chcą pojawiać częściej.

W piątek klub poinformował, że z okazji stulecia wprowadza nową Kartę Kibica. Korzyści z jej posiadania jest wiele - m.in. 5 zł oszczędności przy zakupie biletu na każdy mecz i aż do 580 zł przy zakupie sezonowego karnetu. Do tego zniżki na cały asortyment klubowym FanStorze (10 proc.), a także na usługi u wybranych partnerów na terenie Warszawy. Oprócz tego możliwość zakupy karnetów w systemie ratalnym, pierwszeństwo w zakupie biletów i pakietów na mecze w rozgrywkach europejskich, uczestnictwo w programie lojalnościowym "legiony", a także funkcjonalność Karty Kibica jako karty miejskiej ZTM.

Nowością jest wprowadzenie - wspólnie ze sponsorem klubu: firmą Lyoness - funkcji Cashback, co wiąże się ze zniżkami i możliwością oszczędzania pieniędzy podczas zakupów w wybranych sklepach na terenie całej Polski i w 47 krajach świata (lista sklepów). Program pozwala na zwrot do 5 proc. wartości zakupów, z czego jeden trafiałby do Legii.

Hasłem towarzyszącym nowej karcie jest: "Dobro do Ciebie wróci, korzystasz więc i Ty, i Twój Klub". Przykładowo, jeśli 50 tys. kibiców (obecnie 300 tys. posiada KK) zarejestrowałaby się w programie Cashback, każda z nich miesięcznie wydawała 500 zł, to z powrotem do ich portfeli wracałoby w sumie 1 mln zł, a do Legii trafiało 250 tys. zł.

- Każdy kibic chce wspierać swój klub. Do tej pory miał w tym względzie ograniczone pole działania. Nowa Karta Kibica z funkcją Cashback to sposób na to, by pomagać Legii, a zarazem odnosić osobiste korzyści. Kibic prowadząc codzienne życie, dokonując zakupów, przeznacza jeden procent na naszą Akademię i fundusz transferowy, a pozostałe 4 procent wraca na jego konto. W ten sposób wspieramy się nawzajem - mówi wiceprezes zarządu Legii Jakub Szumielewicz.

Termin ważności Karty Kibica pozostaje ten sam, co wcześniej - 5 lat od momentu wydrukowania. Opłata za wyrobienie nowej bądź wymianę starej wynosi 20 zł. W przypadku przystąpienia do programu lojalnościowego "Legia Cashback" na konto kibica wraca 5 zł.

Karty można wyrabiać i wymieniać od 24 czerwca w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz na wyspie Legii w M1 w Markach.Więcej informacji na: legia.com.

Pojedynek polskich i ukraińskich kibicek! Piękny doping w Marsylii [ZDJĘCIA]
Więcej o: