Plotki transferowe. Kluby z Serie A i Ligue 1 zainteresowane Ondrejem Dudą?

Włoskie AS Roma oraz Bologna i francuskie AS Monaco są zainteresowane sprowadzeniem do siebie pomocnika Legii Warszawa Ondreja Dudy. Taką informację podał włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio.
O przyszłości 21-letniego pomocnika spekuluje się co najmniej od roku. Zeszłego lata Słowak był o krok od przejścia do Interu Mediolan. Transfer nie wypalił na ostatniej prostej, bo Włosi w ostatniej chwili zmienili swoją ostateczną propozycję. Duda został w Legii i w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 43 mecze w których strzelił pięć goli.

Jak poinformował we wtorek włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio zawodnikiem zainteresowane są teraz AS Roma, Bologna oraz AS Monaco. Wg Włocha zawodnik w kontrakcie ma wpisaną klauzulę odstępnego w wysokości 4 mln euro.

Duda obecnie przebywa na zgrupowanie reprezentacji Słowacji przed finałami Euro 2016. 21-latek w ostatnich dniach wystąpił w dwóch meczach towarzyskich przeciwko Niemcom i Irlandii Północnej. W pierwszym spotkaniu zaliczył asystę przy golu Marka Hamsika.Zdjęcie CADID34: Euro 2012 - piłka Adidas Zdjęcie Adidas Piłka nożna 11Glider Zdjęcie Adidas Piłka Nożna EKSTRAKLASA GLIDER AX7583
CADID34: Euro 2012 - piłka ... Adidas Piłka nożna 11Glider Adidas Piłka Nożna EKSTRAKL...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info