Nemanja Nikolić: Skupiam się na sobie, a nie na Janie Urbanie

- Nie przygotowuję się specjalnie na mecze z Lechem. Moim celem jest jak najlepsza gra dla zespołu i wypełnianie poleceń trenera. Skupiam się na sobie, nie na trenerze Urbanie - przed finałem Pucharu Polski powiedział napastnik Legii Warszawa Nemanja Nikolić.
W poniedziałek o godz. 16 na Stadionie Narodowym legioniści zmierzą się z Lechem Poznań w finale Pucharu Polski. Będzie to piąte starcie obu drużyn w tym sezonie i rewanż za zeszłoroczny finał. Przed rokiem Legia pokonała poznaniaków 2:1 po golach Tomasza Jodłowca i Marka Saganowskiego.

- Graliśmy już kilka meczów z Lechem Poznań. W ostatnich dwóch pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, wiemy, że jesteśmy gotowi na tego rywala. Graliśmy dobrze w obronie, stwarzaliśmy sporo okazji w ofensywie. To będzie mecz specjalny - jesteśmy o 90 minut od trofeum. Czasami w takich meczach decydują detale. W ostatnich dwóch meczach z Lechem pokazaliśmy swoją jakość i myślę, że wiemy jak z Lechem trzeba grać - powiedział Nikolić.

Reprezentant Węgier odniósł się do sytuacji warszawian w lidze. - Jesteśmy w świetnej sytuacji, nie wcale jest ona skomplikowana, tak jak wszystkim się wydaje. Prowadzimy w tabeli, każdy na to pracował. Musimy być zadowoleni, dalej pracować na kolejne sukcesy. Nie rozumiem pytań tego typu, przecież szansę wciąż wygrać Puchar Polski i ligę. Dzisiaj Ekstraklasa nie jest aż tak ważna, skupiamy się na poniedziałku, a od wtorku myślimy o meczu z Piastem Gliwice.

Nikolić po raz kolejny odpowiedział także na pytanie dotyczące swoich relacji z Janem Urbanem. Przed i po ostatnich spotkaniach Legii z Lechem obaj panowie toczyli korespondencyjny pojedynek za pośrednictwem mediów. - Moje relacje z Janem Urbanem? Myślę, że Urban był zły na mnie, ja tylko odpowiadałem na jego słowa. Nie przygotowuję się specjalnie na mecze z Lechem. Moim celem jest jak najlepsza gra dla zespołu i wypełnianie poleceń trenera. Skupiam się na sobie, nie na trenerze Urbanie - zakończył Nikolić.