Zobacz mecz Legia - Piast z poziomu murawy!

Citi Bank Handlowy organizuje konkurs, w którym główną nagrodą jest obejrzenie meczu Legii z Piastem Gliwice w pobliżu ławki rezerwowowych. Wystarczy wymyślić hasło.
Zwycięzca tuż przed meczem zobaczy też szatnię Legii Warszawa, będzie obecny w strefie ustawiania oraz w miejscu pracy dziennikarzy.

By wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz, wymyślić hasło promujące Kartę Kredytową CitiSimplicity i oddać kupon przedstawicielowi Citi Handlowy w dowolnym oddziale. Dodatkowo do wygrania będzie 50 biletów na mecz Legia - Piast.

Konkurs "Kibicuj Legii z ławki rezerwowych" trwa w dniach od 26.04.2016 r. do 7.05.2016 r., a jego zwycięzca zostanie poinformowany przez Bank - telefonicznie lub mailowo - o sposobie, terminie i miejscu odbioru nagrody. Regulamin konkursu dostępny jest w dowolnym oddziale Citi Banku Handlowego.Grzegorz Krychowiak w drużynie Sport.pl! Został ambasadorem marki Sport.pl i twarzą kampanii "Sport.pl to jest Twój live", która podkreśla pozycję lidera Sport.pl w mediach społecznościowych i wśród aplikacji mobilnych. Sport.pl LIVE to najpopularniejsza aplikacja sportowa w Polsce, która przekroczyła milion pobrań. Jesteśmy też pierwsi pod względem pobrań wśród apek sportowych w App Store (iPhone) i Google Play (android). Sport.pl na Facebooku to największy dziś fanpage redakcji sportowej w Polsce z 740 tys. fanów. Prowadzimy też wśród mediów sportowych na Snapchacie, gdzie śledzi nas ponad 20 tys. użytkowników.

39 niezwykłych sportowych ciekawostek! [KLIKNIJ]