Sport.pl

Legia z Lechem bez Ondreja Dudy i Michała Kucharczyka w składzie?

Piątkowy mecz z Lechem Poznań Legia może rozpocząć bez Ondreja Dudy i Michała Kucharczyka - taki wniosek można wysnuć po otwartej dla mediów części czwartkowego treningu.
Ostatnie przed ligowym hitem zajęcia legioniści rozpoczęli o godz. 16.30. Dla mediów otwartych było zaledwie pierwszych 15 minut. Warszawianie trening rozpoczęli od rozgrzewki pod okiem Władimira Panikowa w trakcie której Stanisław Czerczesow rozdawał pomarańczowe znaczniki wybranym zawodnikom. Najczęściej świadczy to o personalnych wyborach Rosjanina na najbliższe spotkanie.

Gdyby sugerować się jego czwartkowymi decyzjami, to z Lechem w środku pola dziurę po kontuzjowanym Tomaszu Jodłowcu wypełniłby Michał Pazdan. Reprezentant Polski parę środkowych pomocników stworzyłby z powracającym po zawieszeniu za czerwoną kartkę w meczu z Lechią (1:1) Arielem Borysiukiem. Jeszcze ciekawiej wyglądałoby to na lewym skrzydle, bo znacznika nie otrzymali ani Kucharczyk ani Duda, tylko Bułgar Michaił Aleksandrow. Rosyjski szkoleniowiec mógł jednak dokonać pewnych zmian w trakcie trwania treningu.

W czwartkowym treningu udział wzięli wszyscy piłkarze Legii za wyjątkiem Jodłowca, który we wtorek wrócił z konsultacji medycznych w Rzymie. Reprezentant Polski narzeka na problemy ze ścięgnem Achillesa. Do gry gotowy będzie najwcześniej na starcie z Ruchem Chorzów, które rozegrane zostanie we wtorek. Początek spotkania Legia - Lech w piątek o godz. 20.30. Relacja na żywo na Legia.sport.pl.

Przypuszczalny skład Legii: Arkadiusz Malarz - Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, Jakub Rzeźniczak, Adam Hloušek - Guilherme, Ariel Borysiuk, Michał Pazdan, Michaił Aleksandrow - Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović.Zdjęcie Adidas koszulka meczowa domowa Legia Warszawa lw97a Zdjęcie Adidas Spodenki meczowe Legia Warszawa M S86365 Zdjęcie Adidas Legia Warszawa - koszulka RLEG02n
Adidas koszulka meczowa dom... Adidas Spodenki meczowe Leg... Adidas Legia Warszawa - kos...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (14)
Legia z Lechem bez Ondreja Dudy i Michała Kucharczyka w składzie?
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 3 razy 1

  Kuchego to mi nigdy nie brakuje w składzie ale Duda mimo wszystko robi różnicę

 • dziewicawadowicka

  0

  czy Poznan zostal zalany spErma WARSZAWIAKOW ??????

 • dziewicawadowicka

  0

  JADEM JA do wsi Poznan...takie lechowe obciagaki

 • dziewicawadowicka

  0

  czy poznaniaki to skuteczne ch...a obciagaki

 • dziewicawadowicka

  0

  DUZE DUPY MAJA poznianiaki ?????

 • dziewicawadowicka

  0

  CZY POZNIANIAKA MNIEJ BOLI CH... W DUPIE ZAPAKOWANY PRZEZ WARSZAWIAKA ??????

 • dziewicawadowicka

  0

  MODLIC SIE KIBOLE Z POZNANIA.... WARSZAWKA WAM DUPE ZERZNIE ROWNO

 • dziewicawadowicka

  0

  te glizDy z poznania Znow dostaja WPIE...?????? A GDZIE BYK ?????? CZY BUK CZY DZIEQWICA ZYDOWSKA ??????

 • 0

  Zgadzam się .Kucharczyk to jedno ze słabszych ogniw zespołu,jego brak może tylko pomóc zespołowi, natomiast Duda to podstawowa postać zespołu nawet jak nie jest w życiowej formie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX