Nie tylko Kasper Hämäläinen. Michał Kucharczyk również nie zagra z Lechem

Nie tylko Kasper Hämäläinen nie pomoże drużynie Stanisława Czerczesowa w sobotnim meczu z Lechem Poznań. W szlagierowym spotkaniu 28. kolejki ekstraklasy nie wystąpi również Michał Kucharczyk.
25-letni skrzydłowy doznał urazy mięśnia czworogłowego uda podczas wtorkowego treningu. Piłkarz nie znalazł się w kadrze na środowy mecz półfinału Pucharu Polski przeciwko Zawiszy Bydgoszcz (4:0). Kucharczyka zabrakło także na czwartkowych i piątkowych zajęciach. Chociaż sztab medyczny wicemistrzów Polski robił wszystko co w jego mocy, by zawodnika postawić na nogi, to jednak kontuzja wyklucza go z sobotniego meczu z Lechem w Poznaniu.

To drugi piłkarz z kadry Czerczesowa, który nie wystąpi w szlagierze ekstraklasy. W piątek zapadła decyzja, że z zespołem do Poznania nie pojedzie Hämäläinen. Fin doznał kontuzji kolana na czwartkowym treningu. Chociaż dzień przed spotkaniem pojawił się na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej, to zajęć nie dokończył.

W obecnym sezonie Kucharczyk zagrał w 41 meczach i strzelił w nich osiem goli. Początek meczu Lech - Legia w sobotę o godz. 20.30.

Nowy piłkarz Legii ma ciekawe życie. Kim jest Michaił Aleksandrow? Kochający tata, wakacje z tygrysami i żona top-modelka [FOTOSTORY]


Więcej o: