Stanisław Czerczesow podał skład Legii na mecz z Cracovią. Wicemistrzowie Polski zagrają bez swojej gwiazdy

W porównaniu z ostatnim meczem z Górnikiem Zabrze (3:1) Stanisław Czerczesow dokonał jednej zmiany w składzie swojej drużyny na sobotnie starcie z Cracovią. Nawet na ławce rezerwowych nie usiądzie Ondrej Duda.
Powodem absencji Słowaka jest przeziębienie, z którym pomocnik zmagał się w ostatnich dniach. Zawodnik nie trenował z zespołem od początku tygodnia i jego występ stał pod dużym znakiem zapytania. Duda na zajęciach pojawił się dopiero w piątek. Chociaż w wewnętrznej gierce Czerczesow ustawił 21-latka w teoretycznie mocniejszej jedenastce, to miejsca w składzie na mecz z Cracovią dla niego nie znalazł.

Poza nieobecnością Dudy skład Legii jest identyczny jak przed tygodniem na mecz z Górnikiem. Ponownie tylko wśród rezerwowych znalazł się Michał Pazdan, a w pierwszej jedenastce jego miejsce zajmie Jakub Rzeźniczak. Początek spotkania Cracovia - Legia o godz. 18. Relacja na Legia.sport.pl.

Skład Legii: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Guilherme, Borysiuk, Jodłowiec, Kuchaczyk - Nikolić, Prijović.

Rezerwowi: Szumski, Bereszyński, Brzyski, Vranjes, Pazdan, Masłowski, Aleksandrow.