Sport.pl

Stanisław Czerczesow po porażce Legii z Termalicą: Nie szukamy winnych

- To nie był nasz dzień, to nie był nasz mecz, ale wyciągniemy z tego spotkania wnioski. Gratulujemy Termalice zwycięstwa - powiedział Rosjanin po wyjazdowej porażce z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza (3:0).
- Mieliśmy te sytuacje, ale nie objęliśmy prowadzenia. Gola na 0:1 sprokurowaliśmy sami. Tym samym dodaliśmy siły naszym przeciwnikom. Nie był to nasz dzień, nie był to nasz mecz, ale wyciągniemy z tego spotkania wnioski. Gratulujemy Termalice zwycięstwa - powiedział Czerczesow cytowany przez legia.com.

Rosjanin niechętnie komentował grę poszczególnych piłkarzy - Nigdy nie szukamy winnych. Malarz i Pazdan się nie zrozumieli, zawiodła komunikacja - stwierdził.

Nowy piłkarz Legii ma ciekawe życie. Kim jest Michaił Aleksandrow? Kochający tata, wakacje z tygrysami i żona top-modelka [FOTOSTORY]


Więcej o:
Komentarze (29)
Stanisław Czerczesow po porażce Legii z Termalicą: Nie szukamy winnych
Zaloguj się
 • Oceniono 1 raz 1

  Berg tez nie szukal nigdy winnych!Moze czasami trzeba odrzucic polityczna poprawnosc i opieprzyc chlopakow? Nastepna okragla rocznica Legii za 100 lat!!!

 • epik73

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepiej wczoraj wypadli ci którzy nie wyszli na boisko

 • maras63

  Oceniono 5 razy 1

  W Warszawie wszystko jest droższe, mieszkania, domy, usługi. Do kompletu doszlusowała Legia,by mieć przeciętną drużynę, która przegrywa z wioskowymi trzeba wydać trzy razy więcej kasy niż w reszcie klubów. Bayern Warszawa? nie, PKS Warszawa czyli Przepłacony Klub Sportowy.

 • morfeusz_1

  0

  Obetkałem słomą dach wreszcie nieciece mi na łeb, hej !

 • morfeusz_1

  Oceniono 2 razy 0

  Obetkałem słomą dach wreszcie nieciece mi na łeb, hej !

 • edennoun

  0

  Klasa Trenera :)

 • the-voice-of-reason

  Oceniono 4 razy 0

  Jak Czerczesow mówi nie, to znaczy że tak i na odwrót. Obawiam się, że trener ma coraz mniejszy wpływ na poczynania drużyny na boisku. Był kompletnie bezradny przy linii bocznej. Jego zespół wyglądał jak osioł, który się zaparł i nie chce na jeden metr do przodu.

 • podanyloginjestzajety

  Oceniono 4 razy 0

  Odbijecie na Górniku 7-0

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX