Ekstraklasa. Legia walczy o Kamila Grosickiego! "Lukratywna oferta"

Legia Warszawa nie rezygnuje ze starań o Kamila Grosickiego. Początkowo w grę wchodziło wypożyczenie, jednak ta oferta została odrzucona przez Rennes. W poniedziałek zostanie wysłana oferta transferu definitywnego - poinformował portal Weszło.com.
Kamil Grosicki we francuskim Rennes nie może liczyć na regularne występy w podstawowym składzie. Reprezentant Polski wchodzi na boisko z ławki rezerwowych, a i tak jest najlepszym strzelcem w drużynie. Polak 23 meczach strzelił sześć goli i zaliczył dwie asysty. Niepewną sytuację Grosickiego we Francji chce wykorzystać Legia.

- Decyzje powinny zapaść w najbliższych dniach. Mowa jest o ofercie naprawdę lukratywnej jak na polskie warunki. Grosicki powinien się z Legią dogadać, ale decyzja należy do działaczy Rennes - poinformował portal Weszło.com.

Kamil Grosicki ma być w czerwcu wiodącą postacią kadry Adama Nawałki. Biorąc pod uwagę zbliżające się Euro 2016 we Francji, Grosickiemu bardzo zależy na regularnej grze. Legia potrzebuje natomiast solidnego skrzydłowego.

Reprezentant Polski wyceniany jest na 2,5 miliona euro.

W ostatnich dniach pojawił się temat sprowadzenia do Legii innego skrzydłowego - Carlosa Eduardo. Temat nie upadł, ale negocjacje z Rubinem są bardzo trudne.

Co wiesz o transferach w Ekstraklasie? Sprawdź się!


Czy Kamil Grosicki powinien przejść do Legii?