Stanisław Czerczesow do piłkarzy: Nie wiem, jak wy, ale ja się cieszę, że was widzę

W poniedziałek legioniści rozpoczęli drugi zimowy obóz przygotowawczy na Malcie. - Nie wiem, jak wy, ale ja się cieszę, że was widzę - zwrócił się do piłkarzy, używając perfekcyjnej polszczyzny, Stanisław Czerczesow, którego cytuje Legia.com.
Do południa w podróży, a kilka minut po 18 na boisku. W poniedziałek legioniści rozpoczęli drugie zgrupowanie na Malcie. Przygotowywać się tam będą do 6 lutego. W tym czasie rozegrają dwa sparingi - z Viktorią Pilzno (31 stycznia) i Stabaek IF (5 lutego).

- Nie wiem, jak wy, ale ja się cieszę, że was widzę - zwrócił się do piłkarzy, używając perfekcyjnej polszczyzny, Stanisław Czerczesow. Chwilę później zarządził rozgrzewkę, w ramach której zawodnicy biegali dookoła boiska. Na murawie nie pojawili się Tomasz Brzyski oraz Michał Pazdan i Tomasz Jodłowiec, których dopadło przeziębienie - relacjonuje Legia.com.

Na koniec zajęć Czerczesow zaprosił bramkarzy, którzy wcześniej ćwiczyli z boku i zarządził 20-minutowy mecz dziewięciu na dziewięciu. W trakcie spotkania skuteczny był Jarosław Niezgoda, który strzelił dwa efektowne gole - czytamy na Legia.Net.

W środę legionistów czekają dwa treningi.