Maciej Sadlok: Legia? Nie potwierdzam, nie zaprzeczam

- Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Na razie jestem jeszcze na urlopie i nie myślę o przyszłości. Proszę kontaktować się z moim menedżerem - tak Maciej Sadlok komentuje plotki łączące go z transferem do Legii Warszawa.


O tym, że warszawianie są zainteresowani obrońcą Wisły Kraków w środę poinformował portal Katowickisport.pl. - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Na razie jestem jeszcze na urlopie i nie myślę o przyszłości. Proszę kontaktować się z moim menedżerem - lakonicznie skomentował nam plotki Sadlok.

Dużo bardziej konkretny był Szymon Pacanowski z Fabryki Futbolu, która reprezentuje interesy zawodnika. - Co chwila odbieram telefony z zapytaniem o niego, więc stanowczo podkreślam: w tej chwili nie ma żadnego tematu transferu Macieja Sadloka do Legii - powiedział nam agent.

O tym, że 27-latek może trafić na Łazienkowską spekuluje się od dłuższego czasu. - Mogę potwierdzić, że Legia się ze mną kontaktowała w sprawie transferu, ale wszystko się wyjaśni w najbliższych dniach - mówił nam w połowie czerwca zawodnik. Sadlok latem ostatecznie do Legii nie trafił, bo wicemistrzowie Polski nie porozumieli się z krakowskim klubem w kwestii sumy odstępnego.

27-latek do Wisły trafił latem 2014 roku z Ruchu Chorzów. W rundzie jesiennej ekstraklasy obrońca wystąpił w 13 meczach. Jego kontrakt z krakowskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku.

Zdjęcie Adidas Koszulka meczowa Wisła Kraków M S86397 Zdjęcie Adidas Koszulka meczowa Wisła Kraków M S86398 Zdjęcie Adidas Wisła Kraków - spodenki SWIS06
Adidas Koszulka meczowa Wis... Adidas Koszulka meczowa Wis... Adidas Wisła Kraków - spode...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info