Sport.pl

Maciej Sadlok trafi do Legii? Agent piłkarza zaprzecza: Nie ma takiego tematu

- Tematu przejścia Macieja Sadloka i Radosława Cierzniaka do Legii nie ma. To znaczy był, ale latem. Teraz nie - mówi Szymon Pacanowski z Fabryki Futbolu, która reprezentuje interesy obu piłkarzy Wisły Kraków.
Działacze Legii są bliscy porozumienia z Wisłą w sprawie transferu obrońcy Macieja Sadloka i bramkarza Radosława Cierzniaka. Już prawie wszystkie szczegóły pomiędzy obydwoma klubami są ustalone. Brakuje jeszcze ostatniego słowa właściciela Wisły Bogusława Cupiała - napisał wtorkowy "Przegląd Sportowy".

- Tematu przejścia Macieja Sadloka i Radosława Cierzniaka do Legii nie ma. To znaczy był, ale latem. Teraz nie - mówi Szymon Pacanowski z Fabryki Futbolu, która reprezentuje interesy obu piłkarzy Wisły Kraków.

W klubie z Łazienkowskiej nikt głośno nie chce potwierdzić transferu wiślaków, ale też nikt nie zaprzecza, że taki temat się pojawił. A w zasadzie to wrócił, bo Legia Sadlokiem interesowała się już latem. Piłkarz wtedy domagał się zaległych pensji i była szansa, że PZPN rozwiąże kontrakt, a on z Wisły do Legii będzie mógł trafić za darmo. Ostatecznie zawodnik otrzymał pieniądze i został pod Wawelem.

Kontrakt Sadloka z Wisłą wygasa w czerwcu 2018 r. Według informacji "PS" Legia oferuje za obrońcę ok. miliona złotych. Razem z nim na Łazienkowską miałby trafić Cierzniak, którego kontrakt z Wisłą wygasa w czerwcu przyszłego roku.Kontrakt Sadloka z Wisłą wygasa w czerwcu 2018 r. Według informacji "PS" Legia oferuje za obrońcę ok. miliona złotych. Razem z nim na Łazienkowską miałby trafić Cierzniak, którego kontrakt z Wisłą wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Więcej o:
Komentarze (2)
Maciej Sadlok trafi do Legii? Agent piłkarza zaprzecza: Nie ma takiego tematu
Zaloguj się
  • serwertek

    0

    Słabo, jeśli Leśny dalej chce snuć wielkomocarstwowe plany zdominowania polskiej ligi i choćby wejścia do LM, to tacy solidni ligowcy na nic nie są Legii potrzebni. Nawet jeśli to tylko plotki, to patrząc na plotki dot. transferów do największych konkurentów Legii - Kozaka do Piasta i Rudnevsa do Lecha, wygląda to bardzo słabo, Sadlok wieczna sinusoida, Cierzniak nie wydawał mi się być lepszy od Kuciaka. Legia musi skończyć ze ściąganiem Piechów, Maslowskich, Vranjesów, Furmanów, Malarzy, Sadloków i Cierzniaków bo to nie prowadzi do rozwoju klubu.

  • makvelithedon7

    Oceniono 2 razy 0

    Mimo, że "nie ma tematu" pozwolę sobie podywagować. Moim zdaniem to dobry kierunek. Znaczy nie tyle może sam Sadlok, ale właśnie tego typu piłkarze. Z Polskiej ligi, nie emeryci, utrzymujący solidny poziom przez kilka sezonów. W linii obrony i pomocy tacy gracze są bardzo przydatni. Ale jedna ważna uwaga. To nie mogą być piłkarze, którzy dopiero co przeszli poważną kontuzję. Dobitnie pokazuje to przykład Masłowskiego... Natomiast spełniający powyższe kryteria Pazdan jest strzałem w dziesiątkę. Vranjes też gra lepiej niż się spodziewałem i jest zdecydowanie lepszy na tej pozycji od przereklamowanego Furmana. Oczywiście tego typu transfery są dobre na e-klasę i nic więcej. Nawet najlepszy obrońca Legii - Pazdan ośmieszył się zwyczajnie w starciu z ławką rezerwowych Napoli. Wystarczy popatrzeć, jakie "zawrotne kariery" robią gwiazdy poprzedniego sezonu. O czym my w ogóle mówimy, skoro król strzelców poprzedniego sezonu nie łapie się nawet na niezwykle szeroką ławkę drugiego najsłabszego zespołu w Serie A...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX