Czwartek na Legii: trening i spotkanie z ambasadorem Malty

W czwartek przy Łazienkowskiej pojawił się Pierre Clive Agius, ambasador Malty w Polsce. Wizyta dyplomaty była związana z zimowymi obozami "Wojskowych", które odbędą się właśnie w tym kraju - podaje legia.com.


O godzinie 11:30 rozpoczął się trening Legii, w którym piłkarze ćwiczyli przed ostatnim meczem w tym roku. Niedzielnym rywalem drużyny Stanisława Czerczesowa będzie Korona Kielce (początek o godz. 15:30, relacja na legia.sport.pl). Po treningu przy Łazienkowskiej pojawił się niezwykły gość - ambasador Malty.

Ambasada Malty sama zgłosiła się do klubu zaraz po tym, jak ogłoszone zostały plany na zimowe zgrupowania. Legia pierwotnie miała w styczniu wylecieć do tureckiego Belek, ale ze względu na napiętą sytuację polityczna na linii Turcji i Rosji, klub postanowił zmienić miejsce przygotowań właśnie na Maltę.

Ambasador zwiedził strefę sportową pierwszej drużyny Legii Warszawa, poznał piłkarzy naszej drużyny, trenera Stanisława Czerczesowa oraz Lucjana Brychczego. W prezencie od klubu dostał koszulkę meczową z autografami.