Sport.pl

Poniedziałek na Legii. Ivica Vrdoljak, Michał Masłowski i Dominik Furman trenowali z zespołem

Kontuzjowani w ostatnim czasie Ivica Vrdoljak, Michał Masłowski i Dominik Furman wzięli udział w poniedziałkowym treningu po niedzielnym meczu z Piastem Gliwice.


Zajęcia zaplanowane na godz. 11.30 rozpoczęły się kilka minut wcześniej. W rozgrzewce prowadzonej przez Władimira Panikowa udział wzięła cała drużyna. Po wykonaniu serii kilkunastu ćwiczeń do szatni zeszli wszyscy zawodnicy z pola, którzy niedzielne starcie z Piastem rozpoczęli w wyjściowej jedenastce. Grono to poszerzył Aleksandar Prijović.

Reszta zespołu przystąpiła zaś do rozgrywania piłki na jeden kontakt i slalomów między tyczkami. - Dokładniej, szybciej! - motywował piłkarzy Mirosław Romaszczenko. Trwający niespełna półtorej godziny trening zakończyła wewnętrzna gierka na skróconym polu.

W zajęciach udział wzięli kontuzjowani w ostatnim czasie Ivica Vrdoljak, Michał Masłowski i Dominik Furman. Na treningu obecni byli także Jakub Arak i Mateusz Wieteska, którzy rundę jesienną spędzili na wypożyczeniach w pierwszej lidze - odpowiednio w Zagłębiu Sosnowiec i Dolcanie Ząbki. W poniedziałek indywidualnie pracował Mateusz Szwoch, a zabrakło jedynie narzekającego na uraz Jakuba Rzeźniczaka.

Więcej o: