Rezerwy: Porażka Legii. Grali Mateusz Szwoch i dwójka testowanych

Legia II Warszawa przegrała w sparingowym meczu z czwartoligową Ożarowianką Ożarów 1:2. Pierwszy mecz po chorobie zagrał Mateusz Szwoch.
W sobotnim meczu w drużynie Krzysztofa Dębka wystąpiło dwóch testowanych piłkarzy: Ukrainiec Oleg Gladczenko oraz Niemiec o polskich korzeniach Dominik Bottcher - podaje Legia.Net. Ten pierwszy ma za sobą występy w juniorskiej drużynie Szachtara Donieck, drugi zaś grał m.in. w Borussii Monchegladbach.

Całe spotkanie rozegrał Mateusz Szwoch, dla którego był to pierwszy występ od dziewięciu miesięcy. W lutym u zawodnika wykryto arytmię serca. W celu jej wyleczenia 22-latek w maju przeszedł zabieg ablacji. Zgodę na grę otrzymał dopiero dwa tygodnie temu.

Warszawianie na mecz z niżej notowanym rywalem wystawili eksperymentalny skład. Legioniści kiepsko zaczęli spotkanie i do przerwy przegrywali 0:1. W drugiej części gry do wyrównania doprowadził trenujący na co dzień w ekipie z CLJ Olaf Martynek. Kilka minut później Ożarowianka ponownie wyszła na prowadzenie i nie oddała go do końca spotkania.