Legioniści grali w reprezentacjach narodowych. Gol Tomasza Jodłowca

Czterech piłkarzy Legii Warszawa grało w swoich reprezentacjach narodowych we wtorkowy wieczór. Gola dla Polski w starciu z Czechami strzelił Tomasz Jodłowiec.

30-letni pomocnik na boisku spędził 77 minut, po czym zmienił go Ariel Borysiuk. Chociaż Jodłowiec zdobył bramkę, a Polacy pokonali Czechów 3:1, to zawodnik Legii nie do końca dobrze wspominać będzie wtorkowe spotkanie. Wszystko przez błąd z 41 min., po którym gola dla gości strzelił Ladislav Krejci. W meczu tym zagrał też inny legionista Michał Pazdan, którego w 86 min. zmienił Paweł Dawidowicz.

We wtorek w reprezentacjach po 90 minut zagrali także Iwan Triczkowski i Ondrej Duda. Pierwszy bronił barw Macedonii w przegranym 0:1 starciu z Libanem, Duda zaś brał udział w spotkaniu Słowaków z Islandią (3:1).

Cała czwórka piłkarzy do dyspozycji Stanisława Czerczesowa będzie w czwartek. W sobotę o 18 przy Łazienkowskiej legioniści spotkają się ze Śląskiem Wrocław w meczu 16 kolejki ekstraklasy.